Zer Ajans

Hakkımızda

Biz, bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği reklam, yazılım, baskı ve promosyon hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak, verimli bir şekilde sunmak amacıyla kurulduk. İşletmeler için ilk adım olan Kurumsal Kimlik çalışmalarından başlayarak, Kartvizit, Zarf, Katalog, Broşür, Fatura, Antetli kağıt baskılarının yanı sıra, Web sitesi tasarımı, Yönetici paneli yazılımı, Web sitesi güncellemeleri, E-ticaret sitesi, CRM, İç ve Dış mekan çekimi hizmetlerinin tamamını gerçekleştirmekteyiz. Bir reklam ajansının “tam hizmet” kapsamında fikir ve iş üretmesi gerekliliğini fark edip bunu uygulamaya koymuş kurumsal bir reklam ajansı Zer Ajans.

Reklamın her alanında hizmet vermekteyiz.Reklam verenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip; zaman, emek ve para kaybı yaşatmadan en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak bizim işimiz. Sıfırdan bir marka yaratmayı da, mevcut bir markaya değer katmayı da severiz.

Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte oldukça hünerliyiz. Hiç reklam çalışması ya da web sitesi yaptırtmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz.

Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklam verene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak gibi konularda yardımcı olur. Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Büyük markaların yüksek bütçeli kampanyalarını gerçekleştirmenin yanı sıra sadece ”bir web sitem olsun” diye gelen reklam verene de severek hizmet veririz.

Kısaca ZER AJANS sizin için çalışır, sizin için üretir, sizin için uygular. Ekibimiz, faaliyet alanlarımızın her biri için özel olarak seçilmiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Projelerinizi özgün tasarımlarla buluşturmak ve marka değeri katmak için sizlerle tanışmayı bekliyoruz…

Sektörler

Hizmetler

Zer Ajans, matbaa, dijital baskı, reklam ajansı

İletişim

Telefon: 0 533 1235505
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

İzzetin Çalışlar Cad. Dilek Apt. No:41/6 Bahçelievler / İstanbul
/ İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00