Ymk Plastik Kauçuk Tekstil İth. İhr. Ltd. Şti.

Hakkımızda

YMK, 1989 yılında Yıldız Plastik Adı ile kurulmuştur. Plastik sektöründe hizmet veren Yıldız Plastik, 1996 yılında YMK (Yıldız Makine Kalıp) Plastik Kauçuk adını almıştır.

Türkiye geneline plastik ve kauçuk sektöründe hizmet veren YMK, 700 m2 kapalı alan ve 3 katlı, 3 ayrı bölümden oluşmaktadır. Şöyle ki

1- 1. Bölümde Kalıp Atölyesi kuruludur. Atölyede CNC Dikey İşlem Merkezi, Tezsan Tornalar, Taksan Frezeler ve Dalma Erozyonla, İşyerine ve Müşterilerine Plastik, Kauçuk, Sac Kalıpları ve Aparatları yapmaktadır.

2- 2. Bölümde Plastik Atölyesi kuruludur. Atölyede mevcut olan Plastik Enjeksiyonlarla Yağmurlama ve Sulamada kullanılan Plastik aksamlar, Makine ve Aparatlarda kullanılan Plastik aksamlar üretilmektedir.

3- 3. Bölümde Kauçuk Atölyesi kuruludur. Atölyede mevcut olan Kauçuk Preslerle Yağmurlama ve Sulamada kullanılan sızdırmazlık contaları – Kaplin Lastikleri – Klepe lastikleri – Flanş contaları – Tulumba lastikleri – Oto Egzoz Lastikleri – Titreşim takozları ve İlaçlamada kullanılan Kauçuk parçalar üretilmektedir.

Sipariş üzerine çeşitli kalıp imalatı yapan YMK, Plastik baskı işlerini de itina ile yapmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan YMK, Önce insan, sonra Teknoloji’ye yatırım yapmaktadır.

Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren YMK, günün şartlarına ayak uydurmuş, plastik sektöründe başlıca firmalar arasında yerini almıştır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu YMK, her türlü plastik ürün imalatı ve kalıp ihtiyacınız için her zaman yanınızdadır.

Sektörler

Hizmetler

ymk, plastik, kalıp, tasarımı, baskı, sprinkler, damla, sulama, yağmurlama, hortum, sarma, makarası, bursa, tarım, aletleri, kapakları, contalar, dirsek, pvc, boru, damlama, boruları

İletişim

Telefon: 0 224 3604280
Faks: 0 224 3630008
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Duaçınarı Mah. Yalçın Sok. No:9 Yıldırım - BURSA
Yıldırım / Bursa

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00