Umut Akgül Müzik Organizasyon

Hakkımızda

Umut Akgül Müzik & Organizasyon olarak butik hizmet anlayışıyla geliştirdiğimiz, kişi ve kurumlara özel çözümler ve kaliteli hizmet prensibiyle, güven, kalite ve mutluluğun simgesi haline gelmiş bir anahtarız.

Ana uzmanlık alanımız Müzik hizmetleri olup düğün, nişan, kokteyl, özel parti, fuar, şirket yemekleri, ürün lansmanı vb organizasyonlar başta olmak üzere Umut Akgül Müzik & Organizasyon müzik eğlence sektörüne yönelik bireysel ve kurumsal hizmetleri vermekle birlikte bu sektöre hizmet veren diğer firmaların da ihtiyaçlarını sağlayan bir arayüz işlevi görmektedir.

Bütün tarz müzikleri içeren geniş bir arşiv yapısına ve teknik donanıma sahip Dj’ lerimizin yanı sıra ; çok deneyimli akademisyenlerden oluşan değişik tarzdaki trio ve quartet ler ve özellikle geniş repertuara sahip farklı formatta orkestralar da canlı müzik başlığında referanslarımıza bağlı olarak kalitemizi ortaya koymaktadır.

Sahne ve Gösteri sanatlarının vazgeçilmez unsuru olarak bir organizasyonda en genel ihtiyaç olan ses, ışık, sahne ve görüntüleme sistemleri konusunda en yeni, pratik ve teknolojik açıdan üstün sistemleri bütçenize uygun koşullarda sunmaya çalışmaktayız.

Bir davet için gereken en önemli unsur olan müzik haricinde ; Catering, Süsleme, Fotoğraf ve Video hizmetleri gibi tüm detaylar için hizmetinizdeyiz.

www.umutakgul.com
216-4632692

Sektörler

Hizmetler

hizmetleri, trio, orkestra, canlı, müzik, oryantal, fasıl, ses, sahne, görüntüleme, sistemleri, parti, bireysel, kurumsal, organizasyonlar, yılbaşı, ramazan

İletişim

Telefon: 0 216 4632692
Faks: 0 216 4632691
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Bostanci
/ İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00