Türmak Müh. San. Ve Tic. A.ş.

Hakkımızda

TÜR-MAK Müh. San. Ve Tic. A.S. yapı malzemeleri konusunda 30 yıllık tecrübesiyle sektöründe lider kuruluşlarından biridir. Türkiye genelinde ve yurt dışında aktif faaliyetleri ile tanınan TÜR-MAK, gelişen pazar ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, Toplam Kalite Yönetimi anlayışı ve mutlak müşteri memnuniyeti felsefesinden hareketle, kendi markası GRANISTORE ile 7 ayrı ebat ve 100’e yakın renk çeşidi ile granit üretimine başlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ayrıca, MYSTIC COLLECTION markamız ile kristal cam mozaik ve doğanın bilinen güzelliklerini, hayatın gizli kalmış hazinelerini çok özel tasarımlarla ve titizlikle ürettiğimiz her biri sanat eseri olan bordür çeşitlerimiz ile mekanları şıklaştırarak hayatı renklendirmekteyiz. TÜR-SER markamız ile ürettiğimiz fayans ve seramiklerimiz, kalitenin ve estetiğin birleştiği mekanlarda haklı yerini almaktadır.

Ticarette karşılıklı fayda esasına dayanan düşünceden hareketle yoluna devam eden TÜR-MAK, Ulusal ve Uluslararası fuarlara katılmanın faydalarını görmüş, kendini geliştirerek bu tür aktivitelerde bulunmaya devam etmektedir ve devam edecektir.

Bu sektördeki liderliğimizi devam ettirmek ve ihracatımızı artırmak amacıyla, planladığımız gibi New Jersey / ABD’de bir şube açtık ve Çin’de yeni bir ticari işbirliğimiz bulunmaktadır. Çin’deki temasımız bize özellikle granit porselen alanında transit ticaret yapmada büyük bir şans vermiştir.

Ürün grubumuz içerisinde ;• SERAMİK / PORSELEN SERAMİK

- Seramik Duvar ve Zemin Fayanslar
- Parlak Porselen ve Granit Seramikler
- Sırlı Rustik Porselen Seramikler
- Seramik ve Porselen Seramik Bordür ve Madalyonlar

• DOĞAL TAŞ

- Mermer
- Traverten Honlu / Dolgulu
- Traverten Fırçalı / Keskili Patte

- Mermer ve Traverten Eskitme
- Mermer ve Traverten Eskitme Mozaik
- Özel Dizayn ve Ebatlar
- Doğal Taş Bordür ve Madalyonlar
- Dekorasyon Ürünleri

• KRİSTAL CAM MOZAİK

- Düz ve Karışık Renkler
- Cam Mozaik

Sektörler

Hizmetler

doğal, mermer, traverten, granit, dekorasyon, yapı, inşaat, malzeme, cam, mozaik, seramik, fayans

İletişim

Telefon: 0 332 2482705
Faks: 0 332 2483467
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

1.Organize Sanayi Bölgesi Atabey Sokak No:31 Selçuklu
/ Konya

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00