Tsart Design

Hakkımızda

FUAR STANDLARI & TSART DESIGN
Fuar Standları alanında lider Tsart Design; 1995 yılından itibaren Türkiye genelinde, 2014 yılından itibaren İsviçre ve Almanya ülkelerinde faaliyete başlamıştır.
Tsart Design; içmimarlar ve mimarlar’ dan oluşan tasarım kadrosu, uzman teknik ekibi, satış & pazarlama ve diğer çalışanları ile yenilikçi, yaratıcı ve profesyonel yaklaşımları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarılı birçok çalışmaya imza atmıştır.
Fuar Standları kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır.
Fuar Standları konusunda lider olan firmamız Tsart Design uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olup, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır

fuar standı,fuar standları,fuar stand tasarım,fuar stand firmaları

Sektörler

Hizmetler

expo tüyap, fuar stand, Fuar stand firmaları, fuar stand fiyatları, fuar stand tasarım, fuar standı, Fuar standları, fuarlar

İletişim

Telefon: 0 212 8524012
Faks:
Mobil: 0 530 2309155

Hemen Ara »

Adres

İnnovia 3 Sitesi D Blok Kat 7 Daire 90 Esenyurt/istanbu
Esenyurt / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00