Transfer Tr Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri

Hakkımızda

Transfer hizmetleri sektöründe adını duyuran Transfer TR kaliteli hizmet ve uygun fiyat prensipleri doğrultusunda hizmet sağlamaktadır. Müşteriler açısından hizmetin önemli bir kısmını oluşturan araçlar için ciddi yatırımlar gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımız için pek çok kriter söz konusudur. Müşterilerimiz için bir transfer hizmetini gerçekleştirirken olası tüm tedbirleri sağlamak durumundayız. Bunlar özel güvenlik, gizlilik gibi koşulların yanı sıra; yeni model araç, araç içi dizayn ve konfor gibi kriterlerdir. Araçların iç ve dış bakımı periyodik olarak gerçekleştirilirken, aynı zamanda müşteri profiline özel araçlar da sunuyıruz.

Vip havalimanı transfer hizmetimiz genel olarak havalimanı noktalarından talep edilmektedir. Bu noktalarda farklı müşteri profillerine hizmet sağlıyoruz. İş adamları, firma sahipleri, tatilci aileler, turistler ve pek çok farklı müşteri profilini sınıflandırmamız mümkündür. Türkiye’nin en çok iniş yapılan havalimanı noktalarında, transfer hizmetine daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Bu ihtiyacı karşılamak adına bu noktalarda ve merkezi büyük şehir ulaşım noktalarında özel transfer hizmeti vermekteyiz.

Öncü olarak giriş yaptığımız bu sektörde, şu an için üç bölgede aktif olarak sağladığımız hizmet ağımızı daha da geliştirmekteyiz. Hizmet ağımızda bulunan aktif bölgeler ve havalimanları; Bodrum havalimanı, Dalaman havalimanı, Antalya havalimanı, Alanya havalimanı, İstanbul Atatürk havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı şeklinde sıralayabiliriz. Firmamız aynı zamanda havalimanı transfer firmaları arasında en uygun fiyat politikasına sahiptir. Farklı bütçeye uygun seçenekler söz konusudur.

Sektörler

Hizmetler

bodrum transfer, Dalaman transfer, HAVALİMANI TRANSFER, transfer, transfer firması

İletişim

Telefon: 0 542 2370524
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Kumbahçe Mahallesi Atatürk Cad. No:68/a
Bodrum / Muğla

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00