Sultanbeyli Çilingir

Hakkımızda

Sultanbeyli Çilingir 7/24 sunduğu profesyonel hizmet ile müşterilerimize süper bir kaliteli servis sağlamaktadır. Bize ulaşarak her an her dakika iletişim kurabilir çilingir hizmeti alabilirsiniz. Sultanbeyli Çilingir sunmuş olduğu her hizmetlerden memnuniyet alarak bir çok müşteriyi de memnun bırakmış bulunmaktayız. 15 dakika içinde kapınızda olma garantisi veren Sultanbeyli Çilingir verdiği hizmet ile sizi memnun bırakacağından emin olabilirsiniz.

Sultanbeyli Çilingir; Servisimizde mevcut olan işlerimiz arasında yaptıklarımız; Çelik kapı kilit değişimi,çelik kapı tamiri,Mul-T-Lock kilit , kale kilit değişimi, asma kilit satışı ve değişimi, kapı emniyetli hale getirmek,çelik kapı açma,oda kapısı açma ve kilit değiştirme ,bina kapısı kilit değişimi,hidrolik satışı ve montajı, hidrolik ayarı,kapı yayı, master pas kilit,master asma kilit yapımı, master pas asma kilit yapımı, tek anahtarla birden fazla asma kilit açma,oda kapısı joker anahtar, bisiklet kilidi satış ve tamir,motor disk kilidi, çekmece kilidi, kilit sistemleri ve tamiri, dolap kilitleri,sıfırdan kilit ve mekanizma montaj servisi.

Sultanbeyli Acil Çilingir

Sultanbeyli Acil Çilingir; kalabalık ve geniş mahalle alanına sahip olan bu semtte kapıda kalma olayları süreklilik göstermektedir. Kapınız ile ilgili tüm sorunları halletmekte olup 7/24 hizmet sunmaktayız. Acil kapı işlerinizi tarafımıza bildirerek hemen çilingir talep edebilirsiniz.

Sultanbeyli acil çilingir olarak bizzat tarafımızca birçok mahallesinde kapı açma ve kilit değiştirme hizmeti vermekteyiz. Bunlardan bazıları ise şu mahallelerdir;

Sektörler

Hizmetler

sultanbeyli çilingir, sultanbeyli çilingir fiyarları, sultanbeyli çilingir numaralar, sultanbeyli oto çilingir

İletişim

Telefon: 0 534 2456595
Faks:
Mobil: 0 534 2456595

Hemen Ara »

Adres

İstanbul Sultanbeyli/merkez
Sultanbeyli / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00