Sitrin Yurtdışı Eğitim

Hakkımızda

SİTRİN Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, hayallerinize ve büyük hedeflerinize uzanan yolda en anlamlı kararın alındığı, değişimin ve heyecanın başladığı yeni yaşamınızın ilk basamağıdır.

Firmamız, 2001 yılında İstanbul da kurulmuş ve 2009 yılında tek merkez olarak Adana ya taşınmıştır. 10 yıldır öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet verdiğimize inanıyoruz. Amacımız 7'den 70'e herkesin yurt dışında en güvenilir ve en etkin yoldan eğitim almalarını sağlamak ve bunu hizmet kalitemizi koruyarak en etkin ilerlemeyi sağlamaktır.

Yabancı dil bilmek günümüzde bir ihtiyaç değil tamamen bir gerekliliktir.
SİTRİN Yurtdışı Eğitim olarak tüm bu programları yürütürken benimsediğimiz anahtar sözcük özetle GÜVEN'dir. Rolümüz sadece tüm dünyadan 7'den 70'e herkesi en uygun koşullarla yurtdışına göndermekle sınırlı kalmayıp, yurtdışında yaşanan yabancılık duygusunu en aza indirmek, karşılaşılabilecek her türlü sorun için hızlı ve kesin çözümler üretmek ve eğitimi başarıyla bitirene dek her aşamada sizin yanınızda olmaktır..

Hayalleriniz hayallerimizdir... Bunları gerçekleştirmek için atacağınız her adımda ve her seferinde yanınızda olmayı burada yazılı olarak taahhüt etmekten çekinmiyor, şeffaflık prensibimiz dahilinde, aksine bunu açık yüreklilikle dile getiriyoruz.

SİTRİN Yurtdışı Eğitim olarak amacımız hep, sizi ve tanıdıklarınızı bir hayat boyu kazanmak olmuştur. Bunun için gereken her zaman yapılır. Sizin mutluluğunuz, bizim gururumuzdur.

SİTRİN Yurtdışı Eğitim

Sektörler

Hizmetler

yurtdışı eğitim, üniversite programları, staj programları, macaristanda üniversite, dil eğitimi, sınavsız üniversite, dil okulları, maltada eğitim

İletişim

Telefon: 0 322 2265008
Faks: 0 322 2265008
Mobil: 0 549 606018

Hemen Ara »

Adres

Yenibaraj Mh. Bülent Angın Blv. No:88 beyoğlu Apt. A Blok Kat:1 D:2 seyhan / Adana
Seyhan / Adana

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00