Şişli Avrupa İşitme Cihazları Merkezi

Hakkımızda

1996 yılında kurulmuş olan şirketimiz Erzurum’da faaliyetine başlamış ve daha sonrasında İstanbul’da Fındıkzade ve Şişli’deki şubeleri ile faaliyet göstermeye devam etmektedir. Şişli Avrupa İşitme Merkezi’nin çalışma alanları ; İşitme Cihazı satışı, İşitme cihazı tamir ve bakımı, işitme testleri, İşitme cihazı aksesuarları(kulak kalıbı, pil, yedek parça, kulak tıkacı, temizlik bakım ürünleri gibi) ndan oluşmaktadır.
Şişli Avrupa İşitme Cihazları Merkezinde dünyaca ünlü ve kalitesini ispatlamış PHONAK, SİEMENS ve A&M marka işitme cihazlarının yetkili bayisidir. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır ve ithaldir. Her tür işitme kaybına hitap edebilecek kulak içi ve kulak arkası işitme cihazları çeşitlerimiz ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
Şişli Avrupa İşitme cihazları Merkezi SGK ile anlaşmalıdır. Tüm emekli Sandığı, SSK, Bağkur emeklilerine ve yeşil kartlı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sektörler

Hizmetler

işitme aleti, işitme cihazı, işitme cihazı tamiri, işitme merkezi, işitme testi, kulak kalıbı, phonak işitme cihazi, siemens işitme cihazı

İletişim

Telefon: 0 212 2195011
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Abide-i Hürriyet Cad. No:143 K:1 D:3 Şişli – İstanbul Şişli Cami Arkası
Şişli / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00