Sıla Kıl Çadır Üretim Kıl Çadır İmalat Kıl Çadır Kurulum

Hakkımızda

PEKER DOKUMACILIK - 1870'DEN BERİ.. KIL ÇADIR
Peker dokumacılık; 8 kuşaktır, kıl çadır üretimi imalatı ve satışı yapmaktadır. 1870 yılında ilk olarak kıl çadır üretimi için kaşmir keçisinden kıl toplayıp bu kılları el emeği ile dokuyarak kıl çadır üretimine ve kıl çadır ham maddesi satışına başlamıştır.

Kıl çadır üretiminden sonra kıl çadır kurulum ve kıl çadır satış hizmetlerinde kısa zamanda tüm Türkiye’ye güvenle ulaştırdıktan sonra “KIL ÇADIR” hakkında müşteri memnuniyeti ve çadır kalitesini artırmaya yönelik bir çok adım atmıştır. Bu adımlardan en büyüğü ve en önemlisi Peker dokumacılık olarak kurulum yapılan tüm çadırlara 5 yıl garanti vermesidir.

KIL ÇADIR GARANTİ

Türkiye’de ilk defa kurulum yapılan çadırlara garanti veren Peker Dokumacılık, daha sonradan bu garanti şartlarını iyileştirmeye yönelik neler yapılabilir ve bu garanti koşulları nasıl artırılabilir şeklindeki yapmış olduğu çalışmaların sonunda, çok önemli veriler elde etmiştir.

Kıl çadırlar normal şartlarda ham maddesi keçi kılından olduğundan, zaten benzersiz bir kalite ve kaliteli yaşam olanağı sunar. Ancak senelerin vermiş olduğu tecrübelerimizle sabit olan çadırların bakımı ve çadır kurulumu esnasında dikkat edilmesi gereken tüm verileri kıl çadır satın alan tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Peker dokumacılık | Vizyonumuz

Türkiye’nin en iyi ve kaliteli kıl çadırlarını Türkiye ve Diğer ülkelere sunabilmek. Geçmişten gelen kıl çadır kültürümüzü daha neslimize ve gelecek nesillere doğru ve estetik olarak sunabilmek.

Peker Dokumacılık | Misyonumuz

Osmanlı zamanından daha önceki zamanlara kadar Türkler için çok önemli olan kıl çadırı Üretim-İmalat-Satış-Kurulum-Kiralama olarak en uygun koşullarda en hızlı ve garantili bir şekilde müşterilerine temin edebilmek.
Peker Dokumacılık garantili kıl çadır satışı imalatı ve kurulumları ile 1870’den günümüze kadar kaliteli hizmeti en uygun ve en hızlı şekilde vermektedir.

Sektörler

Hizmetler

kıl çadır, kıl çadırı, oba çadır, otağ çadır, otantik çadır, peker dokuma, yörük çadır, YÖRÜK ÇADIRI

İletişim

Telefon: 0 533 4986210
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Duğağaç Köyü No:195
Bozdoğan / Aydın

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00