Sesus İş Güvenliği Malz. Dış Tic.ltd.şti

Hakkımızda

Firmamız, SESUS İş Güvenliği Malzemeleri Ltd. Şti., İş Güvenliği malzemeleri konusunda Türkiye’de faaliyet gösteren en güçlü markalarının distribütörlüğünü yapmakta ve tamamı CE onaylı ürünleri ile güçlü stoğu ve kaliteli servisiyle sizlere sunmaktadır. Ayrıca firmaların iş güvenliği malzemelerini doğru kullanmalarını sağlamak amacıyla, öncelikle risk analizleri yapabilmekte, sonuçlarına göre en uygun kişisel koruyucu donanımı önermekte ve bu KKD’lerin kullanım, bakım ve saklama koşulları hakkında eğitimler vermektedir.
İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusuna gösterilen hassasiyetin, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne geçilmesindeki etkisinin yanı sıra iş kalitesinin ve verimliliğinin artmasında da önemi oldukça büyüktür. Bu konudaki tüm yenilikleri takip edip sizlerle paylaşmak ve verdiğimiz eğitimlerle mümkün olduğunca bu bilincin yayılmasına katkıda bulunmak en önde gelen hedefimizdir.
Ana başlıklar halinde faaliyetlerimizi özetlersek ;
İş Güvenliği: Firmamız tüm iş güvenliği donanımlarının, eldiven, gözlük, baret, toz maskeleri ve ayakkabı gibi, tedarik ve dağıtımlarını Ana tedarikçi olarak STARLINE – Ateş A.Ş. markasıyla yapmaktadır. (www.starlinesafety.com) Ayrıca HONEYWELL - DRAGER - 3M vb. ithal edilen bir çok markalı ürün konusunda da bölge firmalarımıza hizmet vermektedir.
İş Kıyafetleri: 2016 yılında kurulan iş elbiseleri imalatımızda, işçi elbiseleri ve iş elbise sektöründe gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek doğru zaman, doğru ürün ve üst düzey kalite anlayışımızı birleştirerek müşterilerimizin iş elbisesi taleplerini karşılamaktayız.
Yardımcı malzemeler: Ateş A.Ş. bünyesinde olan SEL marka hortumların, FIREFLEX kesici grupların ayrıca FIRETECH hidrolik ve pnömatik ekipmanların dağıtım ve satış bayiliğini yapmaktayız.

Sektörler

Hizmetler

ELDİVEN, KULAK TIKACI, BARET, GÖZLÜK, İŞ GÜVENLİĞİ, HIRDAVAT, YANMAZ ELDİVEN, KULAKLIK

İletişim

Telefon: 0 282 6539117
Faks: 0 282 6520590
Mobil: 0 552 5744426

Hemen Ara »

Adres

Cemaliye Mh. Sinandede Cd. No.19/b
Çorlu / Tekirdağ

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00