Şarkikaraağaç Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu

Hakkımızda

Özel Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu Şarkikaraağaç `da 4 yıldız sertifikası almış ilk ve tek yurttur. Siyasi görüşü olmayan yurdumuz, hiçbir şekilde vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaata bağlı değildir.

Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu´nun İlkesi; Öğrencilerimize güvenli ve konforlu konaklama imkanı sunmaktır. 2,4 ve 6 kişilik ferah odalarımız,yerden ısıtma ve kalorifer sistemi,lcd televizyon,sıcak su,wireless internet bağlantısı,şömine gibi imkanlarımızın yanı sıra kütüphanemiz,mode

mutfaklarımız,dinlenme ve çalışma odalarımız,sinema salonumuz, marketimiz, Oyun salonumuz, fitness salonumuz, spor ve halk oyunları kurslarımız, çamaşırhanemiz, sağlık hizmetleri, revir,en önemlisi sadece bayan personelimizle Öğrencilerimize lüks standartlar sunuyoruz. yurdumuz, temiz bir aile sıcaklığını, kalite ve güveni bir arada hizmetinize sunuyor.

Binamız deprem yönetmeliklerine uygundur. Öğrencilerimizin rahat ve huzurlu bir biçimde yaşamaları için yurt olarak temelden inşa edilen binamız Şarkikaraağaç`ta 4 yıldız otel sertifikası almış tek yurttur.

Yurdumuzda toplam 30 oda mevcuttur. 2, 4 ve 6 kişilik odalar olmak üzere; 120 kişilik kapasiteye sahiptir.Her odada banyo, lavabo, wc, televizyon, telefon ve balkon bulunmaktadır. Yurdumuzda toplam 2 yemekhane, 2 etüd salonu, 2 dinlenme salonu, 2 misafirhane,1 internet kafe, 1 fitness salonu, revir,250 kişilik sinema salonu, ortak kullanıma hazır kütüphane mevcuttur.

Isıtma, fuel oil yoluyla sağlanmaktadır. 24 saat sıcak su sunulmaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği self servis olarak verilmektedir. İhtiyaç duyan öğrencilerimiz için kafetaryamız mevcuttur. 24 saat kesintisiz adsl bağlantıyla öğrencilerimize ücretsiz internet erişimi verilmektedir.

Sektörler

Hizmetler

yurdu, yurt, pansiyon, şarkikaraağaç, ısparta, akdeniz, özel, yurtlar, öğrenci, yurtları, ıspartada, ıspartadaki, şarkikaraağaçta, şarkikaraağaçtaki, şarkika

İletişim

Telefon: 0 532 2749084
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Aşağı Kale Mahallesi Anadolu Öğretmen Lisesi Yanı Şarkikaraağaç
Şarkikaraağaç / Isparta

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00