Şahinler Tekstil İş Güvenliği Kıyafetleri & Malzemeleri

Hakkımızda

Şahinler Tekstil olarak 2009 yılından günümüze sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren iş güvenliği malzemeleri – iş kıyafetleri konularında alanında söz sahibi olmuş resmi kurumlar ve özel sektörde sürekli gelişen ve değişen yenilikleri takip ederek siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürün yanında ekonomik ürünleri de ihtiyaç talebiniz ile kısa sürede ürün tedariki sunmaktadır.

Uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Belirlemiş olduğunuz firmanıza ait kıyafet tasarımı ile beraber yine uzman çalışanlarımız ile sizlerle beraber ortak hareket edebileceğimiz kıyafet tasarımı , kişisel koruyucu donanım malzemelerinizin tedariği ile beraber güncel değişimlere karşılık vererek işinin uzmanı olmuştur.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede İş kıyafetlerinde ve İş Güvenliği Malzemelerinde sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın degişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Şahinler Tekstil , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Sektörler

Hizmetler

baret, eldiven, İŞ ELBİSESİ, iş güvenliği, Kişisel Koruyucu Donanım, kkd, maske, ventilli

İletişim

Telefon: 0 312 2350935
Faks: 0 312 2350935
Mobil: 0 532 4505222

Hemen Ara »

Adres

Çayyolu Mahallesi 2432. Cd Mercan Apartmanı 17 / 2 Ümitköy – Çayyolu – Çankaya / Ankara
Çankaya / Ankara

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00