Roxform

Hakkımızda

2010 yılında çeşitli iş alanlarında faaliyetini sürdürmekte olan Tekbaş Grup bünyesinde kurulan Roks Otomotiv, Roxform markasıyla Türkiye’deki en yüksek kalite kabin, fullbox ve bagaj kapaklarına sahip olup, en yenilikçi, dayanıklı ve yüksek kalitede ürünü, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda zamanında teslim etmek prensibiyle çalışmalarına devam etmektedir.
Adana’da bulunan tesisinde üretim, montaj ve satış hizmetlerini gerçekleştiren Roxform, Mersin Limanına 80 km uzaklıktadır. Şehrin avantajlı konumu, dünya standartlarında taşımacılık ve lojistik altyapısı ulusal ve uluslararası pazarlara kolay erişim olanağı sağlamaktadır.
Dünyadaki en sağlam pick-up araç kabinlerini üretmek için en kaliteli malzemeleri kullanan ve orijinal ürün üreticisi olan Roxform, sadece kendi kalite standartlarına uygun ürünleri üretip müşterilerine sunmaktadır. Üretim süreci ve ürün kalite güvencesi aşamalarında yüksek kalite standardı ve yenilikçi teknoloji değerlerinden taviz vermeyen Roxform, ISO sertifikalarına sahiptir.
“Super Sharp Solutions” sloganından anlaşılacağı üzere, Roxform yenilikçi ürünler yaratmak için sürekli olarak AR-GE(Araştırma ve Geliştirme) üzerinde çalışmaktadır. Oldukça nitelikli ve uzun yıllar sektörel deneyime sahip çalışanları, ürünlerinin işlevselliğini ve dayanıklılığını artırmak ve yaşam ömrünü uzatmak için sürekli olarak tasarım ve işçilik üzerinde çalışmaktadırlar.

Sektörler

Hizmetler

pick up kabin, pick up aksesuar, pikap kabin fullbox, pickup camlı kabin, fiber kabin, fiber oto aksesuar, pick up fiber, pikap fiber

İletişim

Telefon: 0 322 4410407
Faks: 0 533 1305686
Mobil: 0 533 1305687

Hemen Ara »

Adres

Turhan Cemal Beriker Blv. No.652/a, 01430
Seyhan / Adana

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00