Permun Saat Mücevher Ve Aks. San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Saat dünyasının güvenilir markalarından Pırlant'ın kurucu ortakları arasında yer alan Mustafa Akpınar, Pırlant saat ile yola çıktığı 1979 yılından itibaren hep saatlerle içiçe oldu, onlarla anıldı... Bursa'ya ilk defa gelmesini sağladığı dünyanın en seçkin saat markaları ile lüks saat kültürünün Bursa'da yerleşmesinde önemli rol oynadı. Saat denince akla ilk gelen isimlerden oldu.
Müşterilerinin sadık birer dosta dönüşmesini sağlayan yüksek iletişim becerisi ile Bursalı bütün saat meraklılarının gönlünü ve güvenini kazanan Mustafa Akpınar, sıra dışı ikramlarla süslediği servisleriyle saat alışverişini vazgeçilmez bir lükse dönüştüren bir çok değerin ortaya çıkmasında öncü oldu. Mustafa Akpınar, şimdi bu güçlü bağları dahada ileri taşıyacağı bir adım attı ve dostları ile daha samimi alışverişler gerçekleştirebileceği bir atmosfer için yepyeni bir marka kurdu: PERMUN...

Vitrınlerinde Cartier, IWC, Omega, Frank Müller, Girarad Perregaux, Jaquet Droz, Graham, Corum, Baume&Mercier, Tag Heuer, Hermes, Seiko, Frederique Constant gibi dünyanın en seçkin saat markalarına yer veren Permun, Mont Blanc, Montegrappa, Vertu, St.Dupont gibi kalem ve aksesuar markalarını da dostlarına sunuyor.
(Daha detaylı bilgi için lütfen www.permun.com adresine bakınız)

Üstün müşteri hizmetini kendine misyon edinmiş olan Permun saat ve mücevher şimdi saat sever dostları ile internet üzerinden buluşuyor.

Mağazamızda sunduğumuz üstün alışveriş konforunu markasaatler konsepti ile internet ortamına taşıyoruz...

Sektörler

Hizmetler

kalem, saat, Frank Müller, takı, Omega

İletişim

Telefon: 0 224 2413131
Faks: 0 224 2413130
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Adnan Menderes Mh. Mudanya Cd. No:2 Korupark Alışveriş Merkezi Kat : 1 No : 86 Osmangazi / Bursa / Türkiye
/ Bursa

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00