Özügüzel Makine Ve Vinç San Tic Ltd Şti

Hakkımızda
HAKKIMIZDA
ÖZÜGÜZEL ; saygıdeğer üreticilerimizin, vinç arızalarını giderme, servis, modernizasyon ve vinç aksesuarları konularında ihtiyaçlarını sağlamak amacıyla kurulmuş, endüstriyel vinç servis şirketidir.
Kuruluşumuzdan beri amacımız; seçkin kadromuz ile en gelişmiş teknolojileri kullanarak yüksek standartta hizmet sunmak olmuştur. personeline en iyi eğitimi vermeyi prensip edinmiş olan ÖZÜGÜZEL VİNÇ SERVİS kısa süre içinde başarı basamaklarını hızla çıkarak ülkemiz vinç servis sanayisinde yeri yadsınamaz bir konuma gelmiştir.

Şirketimize bağlı makine mühendisi, teknik elemanları ve bu kadroyu yönlendiren, dalında uzman tecrübeli kişilerden oluşturmaktadır.

Şirketimizin çalışma yaptığı tüm birimlerde hizmet, o hizmet koluna giren teknik ve idari çalışmayı yapan, deneyimli makine mühendislerimizin denetiminde uzman personel ile yürütülmektedir.

Şirketimiz anlaşmalı hizmet verilen üretim tesislerinde duruma ve konumuna 7/24 hizmet vermektedir.

Can ve Mal varlığınızın güvende olduğunu hissetmeniz, ÖZÜGÜZEL in onurudur.

Misyonumuz
ÖZÜGÜZEL olarak misyonumuz hizmet verdiğimiz müşterilerimize en başta Teknoloji ve eğitimli personelimizle en yüksek düzeyde kaliteli hizmet, en ince ayrıntıları da kapsayan son derece güven verici hizmet ve bireylerle birlikte, karşılıklı kurumsal anlayış oluşturmaktadır.

Sektörler

Hizmetler

vinç kumandası, vinç uzaktan kumanda, vinç bakım onarım, vinç periyodik bakım, vinç arıza giderimi, vinç arıza

İletişim

Telefon: 0 224 2422192
Faks: 0 224 2422193
Mobil: 0 532 4709492

Hemen Ara »

Adres

Emek Zekai Gümüşdiş Mah Emirsultan Cad No:80/1
Osmangazi / Bursa

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00