Öz Özler Deri Mam.day.tük.mall.san.tic.ltd.şti. (guardleather)

Hakkımızda

Alanında ilk kez ISO 9001:2008 ve TSE kalite belgelerine sahip olma özelliğiyle Öz Özler ; 1982'den buyana sektörün önde gelen deri üreticileri arasında yer alıyor. Müşteri isteklerine uygun tasarımları ve pazarın talebine hızla cevap verebilmesiyle her geçen gün adını siz değerli dostlarımıza biraz daha duyurmuştur.
Öz Özler Deri'nin ürün portveyinde ; bay - bayan cüzdanları , bayan çantaları , evrak çantaları, seyahat çantaları, anahtarlıklar, Portföy,Ayakkabı, Deri giyim, kemerler, Spor Çantalar, bond - pilot çantaları, kişisel ve ofis kullanımı için çeşitli deri aksesuarları yer almaktadır. Öz Özler deri kullanmanın ayrıcalığını ve avantajını ürünlerinde sonuna kadar yaşatıyor. Ürünlerin tasarımı Öz Özlerin kendi bünyesinde yetenekli tasarımcılar tarafından yapılmakta ve sürekli yeni tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.
Öz Özler Deri’nin İstanbul’da 6 mağazası bulunmaktadır. Türkiye Genelinde toplamda 1372 Satış noktasında, Yurt Dışında 144 satış noktasında ürünlerimiz siz dostlarımızın beğenisine sunulmaktadır. İç ve dış piyasalarda tercih edilen markalarımız , Guard , Diga , Özder , Paratik isimleriyle tüketici ile buluşmaktadır.Parakende mağzalarımızda sadece GUARD markasıyla hizmet verilmektedir. Avrupa, Orta Doğu ve Rusya gibi bir çok ülkeye ihracat yapılmaktadır. Öz Özler , sürekli olarak Türkiye, Almanya ve İtalya'da yapılmakta olan uluslararası deri fuarlarına katılmakta ve seçkin koleksiyonları dünya ve Türkiye pazarına sunmaktadır. Öz Özler Deri Ürünleri, Türkiye ve Dünya pazarındaki hakedilmiş saygın yerini almak, kalitenin sembolü haline gelmek ve saygın bir marka olarak anılmak için, kendini sürekli geliştirmektedir.

Sektörler

Hizmetler

deri aksesuar, deri çanta, deri cüzdan, Deri Kartlık, deri kemer, Deri Koleksiyon, Deri Tasarım Ürünler, leather

İletişim

Telefon: 0 216 4872698
Faks: 0 216 4872869
Mobil: 0 533 6044315

Hemen Ara »

Adres

Akşemsettin Mh. Tavukçuyolu Cd. Tasdik Sk. No: 1 Sultanbeyli / İstanbul
Sultanbeyli / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00