Otelsan Buklet Malzemeleri Ve Otel Ekipmanları

Hakkımızda

Otel buklet malzemeleri ticareti ile baslayan ticari hayatımızı, firma vizyonumuz ve misyonumuz geregi uzun yılların iç piyasa deneyiminden hareketle ürün portföyümüzü genişleterek, Otellerde kullanılan sarf malzemeleri tedariğini sağlıyoruz. Buklet Malzemeleri, Islak Hacim Ekipmanlari, Otel Ekipmanları, Banyo Aksesuarları, Musluklu Cam Kavanozlar, Profesyonel Ekipmanlar başlığında topladığımız ürünlerle otelinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir merkezden, profesyonel satınalma hizmetiyle buluşturmayı amaçlıyoruz.

Bursa’da kurmuş olduğumuz OTELSAN Buklet Malzemeleri Otel Ekipmanları ilk önce Marmara Bölgesinde sonra tüm Türkiye’de siz değerli müşterilerimiz ile buluşmayı ve sizlere hizmet taşımayı hedef edinmiştir.

Genç yönetici kadromuzun, araştırmacı, yüksek teknolojiyi takip eden, kaliteyi ön plana çıkaran kimliği, firmanın karakteri haline dönüşmüştür. Yenilikçi vizyonumuz firmamızı kısa sürede gelişime ve büyümeye açık hale getirmiştir.

VİZYON

Kurulduğumuz tarihten itibaren bulunduğumuz tüm sektörlerde ve ürün gruplarında standartları yükseltmeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ilke edinen kalite ve yenilikde, sürekliliği ön planda tutan OTELSAN, ürün çeşitliliğini arttırmayı ve yaygınlaştırmayı amaç edinmiştir.

MİSYON

Faaliyette bulunduğumuz halı sektörü ve otel sarf malzemeleri alanlarında; gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı ve özgün olmaya özen göstermek. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyetini hedefleyen sektörün öncüsü pozisyonunu güçlendirmektir.

Sektörler

Hizmetler

buklet, otel ekipmanları, ıslak hacim ekipmanları, engelli grupları, buklet malzemeleri, sabun, şampuan, menü çeşitleri

İletişim

Telefon: 0 224 2502700
Faks: 0 224 2522700
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

23 Nisan Mahallesi Ata Bulvari Gizemler Plaza 3 No:5 Daire:34 Nilüfer / Bursa
Nilüfer / Bursa

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00