Novvagroup

Hakkımızda

NOVVAGROUP 2015 yılında Kadıköy merkezli olarak Haşere İlaçlama ve Gider Açıcı Kimyasal satışı üzerine hizmet vermek üzere kurulmuştur.

NOVVAGROUP HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ 'nin, ana politikası müşterilerimize ilkelerimiz ışığında, geniş bir hizmet ağıyla, en kaliteli ve en uygun fiyat ile tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak hizmetleri sunmaktır. Bilimsel yöntemler ile modern teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, insanları sağlıklı ortamlarda çalışmalarını veya yaşamalarını sağlamaktır. İşletmemiz tüm çalışmalarını kayıt altına alarak verilerin ölçümleri, ölçüm takibini ve aksiyon planlarını oluşturarak bir program dahilinde çalışmamız tüm hizmetlerimizin ölçülebilir olduğunu ortaya koymaktadır. Ölçümlerimiz sonucu ise iş ortaklarımızın giderlerini minimum seviyeye indirerek, maksimum faydayı sağlamayı amaçlamaktadır. İhtiyaçlara cevap verecek hizmeti oluşturan faktör ise eğitimli insan gücüdür.

Sektörler

Hizmetler

böcek ilaçlama, fare ilaçlama, gider açıcı, gider açıcı kimyasal, Haşere İlaçlama, Haşere İlaçlama, kemirgen ilaçlama, sinek ilaçlama

İletişim

Telefon: 0 216 3462020
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Osmanağa Mah. Halitağa Cad. No:12/3 Altıyol Kadıköy İstanbul
Kadıköy / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00