Net Tercüme Hizmetleri Ltd. Şti

Hakkımızda

250'den fazla kadromuzla 100'den fazla farklı konuda, güleryüzlü müşteri temsilcilerimiz ile hizmet sektörüne yeni bir bakış kazandırmaktayız. Bizim için çevirinin doğruluğu kadar dakikliği de önemlidir. Her bir işimiz bir proje olarak görülmekte olup her bir projeye bir müşteri temsilcisi atamaktayız. Firmamızda birim ücret sayfa olarak 180 kelime veya 1.000 karakter olarak hesaplanmaktadır. Sayfa düzeni bire-bir olarak hazırlanmaktır.Sayfa mizanpajı yapılırken kaynak metin ile aynı olmasına dikkat edilmektedir. Tercüme yaparken sizlerin kullandığı terminolojiye özen gösteren ve konusunda uzman mütercim-tercümanlar kullanmaktayız. İşlem sonrasında gerekli görülmesi halinde (Noter +Apostil + Dışişleri + Konsolosluk) tasdikleri ücretsiz olarak takip edilerek neticelendirilmektedir. Belgelerinizi İster E-mail veya faks isterseniz özel kuryemizle gönderebilirsiniz ve sonrasında yine isteğiniz teslim şekli ile iletmekteyiz. Çeviri Dillerimiz, başta olmak Avrupa ülkeri olmak üzere bu sayfada hizmet verdiğimiz tercüme dillerini görebilirsiniz.

Net Tercüme kuruluş tarihinden bu yana çözüm ortakları ile uzun vadeli ilişkiler kurmuştur. Talepleri hayata geçirmeye yönelik müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde birçok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Ankara menşeli bir firma olan Net Tercüme, 2000 yılından bu zamana kadar gelişerek faaliyetlerine devam etmektedir. Net Tercüme benimsediği esnek çözüm anlayışı, çözüm ortaklarının memnuniyetine verdiği önem ve 50 dilde alanında deneyimli Mütercim Tercüman kadrosu ile tercüme sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Tercüme Büroları arasında önemli bir sırada olan ANKARA NET TERCÜME ailesi 15 yıllık bir tecrübeye sahip, müşteri memnuniyeti başta olmak üzere kalite ve hassasiyeti ilke olarak benimseyerek hizmet vermektedir.

Sektörler

Hizmetler

Tercüme, Tercüme Bürosu, Çeviri, Tercüme Ofisi, Tercüme Bürosu Ankara, Tercüman, Tercume, Translate

İletişim

Telefon: 0 312 4171296
Faks: 0 312 4192809
Mobil: 0 533 5951734

Hemen Ara »

Adres

Meşrutiyet Cad. No: 26/6 Kızılay / Ankara
Çankaya / Ankara

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00