Nemacert Belgelendirme

Hakkımızda

NemaCert, 2012 yılı başında, 2000 yılından beri sektörde faaliyet gösteren ortaklar tarafından kurulmuş, belgelendirme ve denetim faaliyetlerine başlamıştır.
Küçük, orta ve büyük ölçekli yerli ve yabancı kuruluşlara hizmet vermekte olan NemaCert, her türlü müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterliliğe ve altyapıya sahiptir
.
Amacımız,

Amacımız, bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesinden ödün vermeden belgelendirme, denetim ve muayene hizmetleri sunduğumuz kuruluşların arzu ettikleri performans seviyelerine ulaşmalarına yardımcı olarak, hem kendilerinin hem de müşterilerinin beklentilerini aşabilmelerini sağlamaktır.
Belgelendirme ve denetim faaliyetlerinde, uluslararası kurallara uygun, farklılık yaratan hizmetler sunmak ve hizmet çeşitliliğini arttırmak NemaCert için son derecede önemli olmakla birlikte, sürekliliği sağlanabilecek başarılarımızın da temelini oluşturmaktadır.

NemaCert olarak amacımız, belgelendirme ve denetim hizmetlerimiz süresince, her iki tarafın da mükemmelliği ulaşacağı uzun vadeli bir iş ortaklığı oluşturmak, geliştirmek ve devam ettirmektir.
NemaCert, mesleki deneyimleri ile konularında uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla siz değerli müşterilerimize CE belgelendirmesi konusundada hizmet sınmaktadır.

Yetkilendirilmiş CE denetimcilerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kalitede Tek Adres "NemaCert Belgelendirme"

Genel Müdür

Sektörler

Hizmetler

Belgelendirme hizmetleri, danışmanlık, ISO CE BELGELENDİRME, mühendislik

İletişim

Telefon: 0 212 2439001
Faks: 0 212 2925472
Mobil: 0 533 3371724

Hemen Ara »

Adres

İncirli, Kartaltepe Mah. Limon Çiçeği Sok. Limon Apt. A Blok No:4 Daire:4 Bakırköy / İstanbul
Bakırköy / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00