Mustafa Erdem Oran Güvenlik Sistemleri Ticareti

Hakkımızda

Mustafa Erdem Oran Güvenlik Sistemleri Ticareti 03 Mart 2014 Tarihinde Mustafa Erdem Oran tarafından kurulmuştur. Mustafa Erdem Oran bir metal dedektörü üretim firmasında 10 (On) yıldan daha uzun bir süre görev yaptıktan sonra Dış Ticaret Yönetmeni sıfatı ile yürüttüğü Satış Direktörlüğü görevinden ayrılarak kendi işine yatırım yapmaya, enerji ve birikimini yeni işinde değerlendirmeye karar vermiştir.
M.E.O Güvenlik Sistemleri Ticareti hitap ettiği potansiyel müşterilerinin ihtiyaçlarını değerlendirip gereksinimlerini tam olarak tespit etmek ve çabalarını kolaylaştırarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik profesyonel ürün ve hizmetler sunmaktadır. Profesyonel yöneticiler seviyesinde iletişim becerileri ile mükemmel bir destek sağlar iken rakipsiz fiyat, kaliteli ürün avantajları ve profesyonelce yürütülen satış operasyonları ile en uygun çözümleri sunmak kararlılığındadır.
Mart 2014’te kurulmuş işletmemiz henüz Yönetim Ofisi, Satış Sonrası Hizmetlerine Yönelik Teknik Servis Birimi, Depolama Olanakları ve Yükleme Alanlarına sahip bir ticaret işletmesi yapı ve görünümündedir. SCANMASTER Marka Metal Dedektörlerinin Ana İthalatçısı ve TS 13429 Kapsamında Satış Sonrası Servis Hizmetlerinden Sorumlu Teknik Servis Merkezidir. Uzun yılların tecrübe birikimine sahip kurucumuz Mustafa Erdem ORAN önümüzdeki birkaç yıl içerisinde hızla kurumsallaşarak daha modern ve büyük bir tesiste üretim yapmaya başlayarak üretici vasfı kazanacağımızı, inanılmaz bir hızla büyüyerek 4 kıtaya ihracat yapan bir yapıya dönüşeceğimizi ve ülke ekonomisine büyük Katma Değer sunacağımızı üzerine basarak vurgulamaktadır. Firmamız aynı zamanda kendi ürün gamında üretim yapan bazı yurt dışı ve yurt içi üretici firmaların temsilcisi konumunda faaliyet sürdürmektedir.
Biz müşterilerimize en iyi çözüm ve en mantıklı alışverişi sunabilmek için dünya genelinde üretim, dağıtım ve satış faaliyetleri ve profesyonel destek hizmetleri sunan danışmanlardan oluşan geniş bir ağ ile entegre olmuştur.

Sektörler

Hizmetler

metal dedektörü, kapı tipi metal dedektörü, el dedektörü, üst arama dedektörleri, metal arama dedektörleri, dedektör fiyatları, metal dedektörü fiyatları, metal dedektörü üreticileri

İletişim

Telefon: 0 232 3829502
Faks: 0 232 38295 02
Mobil: 0 532 0519070

Hemen Ara »

Adres

8 Eylül Mah. 110/1 Sokak No: 5/1
Kemalpaşa / İzmir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00