Mavi Dalış

Hakkımızda

Mavi Dalış
Mavi derinliklerde bambaşka bir deneyime hazır mısınız? Profesyonel dalgıç olmadan da dalış yapabilir veya uzman bir dalgıç olmak için eğitimlere katılabilirsiniz. Yıllardır hayalini kurduğunuz tüplü dalış aktivitesini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken bizi aramak. Federasyonun belirlediği standartlarda güvenli biçimde deneme dalışı yapabilir ve adeta bir uçuş deneyimi olan tüplü dalışın büyüsünü iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Mavi Dalış olarak uzman ekibimizle en iyi deneyimi yaşamanız için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. İzmir Karaburun Dalış Merkezi sıfatı ile sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz kapsamında, deneme dalışından Cmas3 seviyesine kadar eğitimlere katılabilir ve uzman bir dalgıç haline gelebilirsiniz. Dilerseniz sportif dalış aktivitelerine de katılabilir, sporu mucizevi bir keşif yolculuğuna dönüştürebilirsiniz.
İzmir Dalış Noktaları içerisinde en elverişli konum olan Karaburun’da faaliyet gösteriyor ve sizlere Ege’nin derin sularını keşfetme fırsatı sunuyoruz. Mavi Dalış olarak İzmir Karaburun Dalış Merkezleri içerisinde olabildiğince farklı bir çizgide yer almaya çalışıyor ve sizler için en doğru yöntemlerle eğitimler veriyoruz. İzmir Dalış Merkezleri araması yapıldığında öne çıkan işletmelerden olmamızı, sahip olduğumuz hizmet standardı anlayışı ve elbette katılımcılarımızın teveccühüne borçluyuz.
Deniz bir tutkudur. Dalış ise tüm deniz aktivitelerinin ötesinde, dünyanın merkezine bir yoluculuktur. Hiçbir deneyim, tüplü dalışta aldığınız hazzı veremeyecektir. Mavi Dalış ekibi olarak, güvenli biçimde dalış yapabilmeniz için detaylı temel eğitimler veriyor ve Dicovery; yani Deneme dalışından itibaren tüm detaylara hakim olmanızı sağlıyoruz. Mavi Dalış İzmir Karaburun Dalış Merkezi, federasyonca belirlenmiş olan kriterlere uygun herkese her seviyede dalış deneyimi yaşatmak üzere hizmet vermektedir.

Sektörler

Hizmetler

izmir dalış eğitimi fiyatları, izmir karaburun dalış eğitimi, izmir karaburun dalış merkezi, izmir karaburun tüplü dalış, izmir karaburun tüplü dalış noktası, izmir tüplü dalış merkezi, izmir tüplü dalış noktası, karaburun tüplü dalış merkezi

İletişim

Telefon: 0 532 3077588
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Bodrum Cad. İskele Mah. Bodrum Plajı Karaburun İzmir
Karaburun / İzmir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00