Lukas Güvenlik Teknolojileri Ltd.şti.

Hakkımızda

2012 yılında kurulan Lukas Güvenlik Teknolojileri sektöründe her geçen gün sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin önde gelen firmalarının güvenliğini sağlayan Lukas Güvenlik Teknolojileri, her geçen gün artan kadrosu ve referansları ile güçlenmekte, ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni çözüm ortakları edinmektedir.

Scanmaster Kapı Tipi Metal Dedektörlerinin ve Techik X-Ray paket kontrol cihazlarının Türkiye Distribütörlüğünü üstlenen firmamız, şerit mekanizmalı yönlendirme, protokol/vip ve akordiyon bariyerlerinde ithalatçı firma konumunda faaliyet göstermekte ve müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Satış sonrası destek hizmetleriyle Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına destek sağlayan Lukas Güvenlik, üst düzey organizasyonlarda da kiralama hizmetleriyle görev almıştır. Özellikle, X-Ray paket kontrol cihazları, Kapı Tipi Metal Arama Dedektörleri, El Dedektörleri, Şerit mekanizmalı Yönlendirme Bariyerleri, Protokol/VIP Bariyerler ve Akordiyon bariyerlerin kiralama hizmetlerini sunan firmamız bu anlamda tüm bu ürünleri kendi bünyesindeki stoğu ile birarada sunabilecek güçlü bir yapıya sahiptir.

Kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmek ve bizlere destek veren tüm müşterilerimize maksimum memnuniyeti sağlamak sektörümüze taahhüdümüzdür.

Sektörler

Hizmetler

scanmaster kapı dedektörü, kapı dedektörü, techik x-ray cihazı, protokol bariyer, şerit bariyer, akordiyon bariyer, vip bariyer, X-ray Cihazı

İletişim

Telefon: 0 212 6607711
Faks: 0 212 5707711
Mobil: 0 549 6607715

Hemen Ara »

Adres

Kartaltepe Mah.koşuyolu Cad.no:25b
Bakırköy / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00