Kur-san Ahşap Aksesuar Mobilya

Hakkımızda

KUR-SAN AHŞAP AKSESUAR MOBİLYA FİRMAMIZA HOŞ GELDİNİZ

Kur-San Ahşap Aksesuar Mobilya, Ankara Siteler'de olup, ahşap aksesuar ve mobilya imalat, dekorasyon hizmeti vermektedir.

30 yılı aşkın tecrübemizle, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kalite odaklı ve müşteri memnuniyeti prensiplerini benimsemiş olan firmamız, Ankara Siteler ahşap aksesuar ve ahşap mobilya imalatçısı olarak çalışmaktadır.

İmalatını yaptığımız ahşap aksesuar ürünleri arasında, ahşap dresuar, ahşap servis arabası, ahşap zigon sehpa, ahşap orta sehpa, ahşap fiskos sehpası, ahşap mutfak masası, konsol gibi ahşaba dayalı ürünler yer almaktadır.

İmalat ve dekorasyonunu yaptığımız ürünler arasında mutfak dolapları, banyo dolapları, ray dolap, gömme dolap, giyinme odası, vestiyer, tv duvar ünitesi gibi ürünler bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler'deki mobilya imalathanemizde ahşap aksesuar ve mobilya imalat & dekorasyon hizmeti vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

ÖZEL AHŞAP AKSESUAR SİPARİŞLERİNİZ İTİNAYLA İMAL EDİLİR

Sektörler

Hizmetler

ahşap aksesuar ankara, ahşap dresuar ankara, ahşap komidin ankara, ahşap konsol ankara, Ankara Mobilya Dekorasyon, ankara mobilya imalat, orta sehpa fiyatları, zigon sehpa ankara

İletişim

Telefon: 0 312 3481576
Faks:
Mobil: 0 535 5622735

Hemen Ara »

Adres

Ulubey Mahallesi Özgü Sokak No.36/1, Siteler
Altındağ / Ankara

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00