Kreş Market Anaokulu Malzemeleri Mobilyaları

Hakkımızda

Kreş Market Anaokulu Malzemeleri Mobilyaları

& Kreş & Anasınıfı & Anaokulu Malzemeleri & Mobilyaları & Dekorasyonu & Donatımı & Dolapları & Çocuk Masa Sandalyesi Toptan Satış Mağazası
Firmamız anaokulu, kreş ve anasınıfı gibi okul öncesi kurumların ; özel eğitim merkezlerinin ; Otel, restoran , kafe ve çocuk hastanelerinin çocuk oyun alanlarının tüm malzemelerinin , üretimini , satışını ve yerinde kurulumunu yapmakta ve bu ürünlerle alakalı danışmanlık hizmeti vermektedir.
Deneyimli personellerimizden yeni açacağınız anaokulu ve kreşlerin donatımı için ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Anaokulunuzun mimari bölümlenmesi, işleyişi ve Milli Eğitim Bakanlığı yada Sosyal Hizmetler çocuk esirgeme kurumunun anaokulu ve kreşler ile ilgili standartlarına uygun hale getirilmesi ve ruhsat işlemleri ile ilgili fikirler alabilirsiniz. Anaokulunuz için ihtiyacınız olan anaokulu malzemeleri ve mobilyalarını listeleyebiliriz. Dilerseniz binanızda yerinde keşif yapabiliriz. Her yıl anahtar teslim olacak şekilde çok sayıda Okulöncesi eğitim kurumun danışmanlığını ve kurulumu yapıyoruz.
Firmamız Anaokulu Malzemelerini ve mobilyalarının imalatını Ankara Kazan da bulunan 1000 metre alana sahip tesiste, büyük çoğunluğu bilgisayar (+cnc) destekli makineler ve deneyimli kadrosuyla gerçekleştiriyoruz. İmalatta kullanılan boya, mdf, mdf lam, sunta lam, kontra gibi hammaddeler ve yarı mamüllerde en yüksek kaliteyi gözetiyoruz. Anaokulu donatımında belirli standartlar olsa da yeni ürünler tasarlamayı var olanı geliştirmeyi seviyoruz. Ürün kataloğumuza bağlı kalmadan bilgisayar ve cnc teknolojisi sayesinde özel tasarım anaokulu mobilyalarının üretimlerini yapıyoruz. 20 yıllık üretim deneyimine ve geleneğine sahip bir firmayız. Amacımız yeni ve kullanışlı ürünler tasarlayıp çalıştığımız okul öncesi eğitim araçları sektörüne kazandırmak. Bu yolda bize destekleyen müşterilerimize, diğer kişi ve kuruluşlara çok teşekkür ederiz.

Sektörler

Hizmetler

Anaokulu Malzemeleri, Anaokulu Dolapları, Anaokulu Donatım, Anaokulu Mobilyaları, Anaokulu Masaları, Kreş Malzemeler, anaokulu sandalyeleri, kreş mobilyaları

İletişim

Telefon: 0 312 2570066
Faks: 0 312 2570258
Mobil: 0 555 5051520

Hemen Ara »

Adres

Gersan Sanayi Sitesi 2307-3 Sokak No:26 Batıkent
Yenimahalle / Ankara

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00