Körfez Yapı Grubu

Hakkımızda

Temelleri inşaat mühendisi Kemal Çalışkan ile atılan Körfez Yapı Grubu başta Ayvalık olmak üzere Ege Bölgesi genelinde 30 yılı aşan bilgi ve tecrübe birikimiyle Çalışkan Körfez Grup bünyesinde Ayvalık merkezi ile bölgenin lider firmalarından biri olarak faliyet göstermektedir. Konut, otel ve işyeri gayrimenkul projelerinizde anahtar teslim kaba ve ince inşaat taahhüt hizmetleri başta olmak üzere projelendirme, iç mimarlık, restorasyon ve gayrimenkul geliştirme çalışmaları üzerine de faaliyet göstermekte olan Körfez Yapı Grubu kalite anlayışı ve cazip fiyat politikası ile sektörde hızla yükselmektedir.

Yeni iş ve yaşam alanları inşa ederken, kendimizi topluma, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumlu hissediyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada sunan projeler olmasına özen gösteriyoruz. İlk günden beri güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu yapılar üretmeyi hedefliyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza güvenli, konforlu, kaliteli ve modern yaşam biçimleri sunarak yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlama çabası içinde yürütüyoruz.

Sektörler

Hizmetler

İnşaat, Proje, Taahhüt, Yapı, Ayvalık, Dekorasyon, Tadilat, Restorasyon

İletişim

Telefon: 0 266 3124996
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Atatürk Bulvarı Özaral Pasajı No:147
Ayvalık / Balıkesir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00