Konkur Turizm Gıda İnşaat Taahhüt Petrol San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

2005 yılında kurulan KONKUR Turizm Gıda İnşaat Taahhüt Petrol San ve Tic Ltd Şirketi, Türk ve Kuveytli işadamlarının ortaklığında İnşaat ve Emlak, ithalat ihracat sektöründe hizmet etmektedir.

İnşaat ve Emlak sektöründe şehrin önde gelen emlak firması MERSİN LIFE GAYRİMENKUL olarak 5 senedir hizmet vermekte olan firmamız, pek çok müteahhit ve müşteri ile güvene dayalı hizmet inancıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız, İhracat ve İthalat alanında denizaşırı ülkelerde aktif olduğu gibi, körfez ülkeleri, uzak doğu firmaları ile de ciddi işbirlikleri ve ticari çalışmaları vardır. Firmamız aynı zamanda her türlü İhracat ve İthalat işlerinde diğer firmalara danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Firmaların yönlendirmeleri doğrultusunda her türlü yazışmalarını ve takiplerini yapmaktadır.

Doğal kaynak Suları, Gıda ürünleri, Tarım ve Böcek ilaçları, Mutfak ve Banyo aksesuarları, Kapı ve pencere Profili (PVC, Alüminyum) Isıtma ve soğutma sistemleri, Yapı malzemeleri, Tekstil ürünleri, Seramik ürünler, Elektrik ve elektronik cihazlar, sulama boruları, plastik aksamlar, kozmetik ürünleri, baharat, bakliyat, her türlü gıda ürünleri, Aydınlatma ürünleri, Makineler, Otomotiv yedek parça, Temizlik Ürünleri, Elektrik Malzemeleri, Zemin kaplama, Ev gereçleri, Kablo, Prefabrik ürünler, Yapı Kimyasalları, Kozmetik ürünler, Cam ürünleri, Yangın söndürme Cihazları, Mobilya ve aksesuarları, koltuk, sandalye, Hammadde temini, Enerji Üretim sistemleri, Kilit, Halı ve Dekorasyon ve daha bir çok konuda işbirliklerimiz mevcuttur.

Potansiyel firmaları Türkiye’ye davet ettiğimiz gibi firmanın gelecekte iş yapacağı firmalarla detay bilgi ve ticari konularda görüşme için seyahat etmekte ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Konkur olarak, “Birlikte Daha Fazlasını Elde Edebiliriz” sloganıyla 2005’ten bu yana GÜVEN esaslı hizmet vermekteyiz…

Sektörler

Hizmetler

ithalat, ihracat, firmaları, firması, mersin, petrol, inşaat, emlak

İletişim

Telefon: 0 324 3261666
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Gazi Mah. 1314 Sok. Yaylacıklıoğlu Apt. No:13 1/3 Yenişehir - Mersin - Turkey
Yenişehir / Mersin

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00