Kaya Vinç Kiralama

Hakkımızda

Kaya Vinç Kiralama, Ankara Vinç Kiralama firmaları arasında saygın bir yere sahiptir. Kurulduğu 2000 yılından bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği vinç kiralama hizmetleri sayesinde Ankara ve Türkiye çapında önemli işlere adını yazdırmıştır.

Ankara ve tüm Türkiye'de vinç kiralama, hiyap vinç kiralama, sepetli platform kiralama hizmeti vermekteyiz.

Başarısının ve gelişimin arkasında işini severek yapan tecrübeli ve nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm müşterilerimizle sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz vinç kiralama hizmetimizi, Ankara ve diğer şehirlerimize 7 gün 24 saat sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler'de vinç kiralama hizmeti vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

Sektörler

Hizmetler

ankara kiralık hiyap, ankara kiralık platform, ankara mobil vinç, ankara vinç kiralama, ankara vinç kiralama firmaları, HİYAP KİRALAMA, KİRALIK SEPETLİ PLATFORM, vinç kiralama

İletişim

Telefon: 0 536 4919876
Faks:
Mobil: 0 536 4919876

Hemen Ara »

Adres

Demirhendek Caddesi No.184 Arkası,samsun Yolu Cephesi, Siteler
Altındağ / Ankara

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00