Intercert Uluslararası Belgelendirme Ve Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Hakkımızda

INTERCERT, Eskişehir ve komşu illeri başta olmak üzere tüm Türkiye'de yüzlerce kuruma endüstriyel belgelendirme, danışmanlık ve eğitim alanlarında hizmet vermektedir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ek modüllerinden CE ve TSE belgelerine, Helal Gıda ve üretim izninden marka ve patente kadar tüm endüstriyel belgelendirmeler için kurumların çözüm ortağıdır.

Kurumun asli faaliyet konusu yönetim sistemleridir. Kalite yönetim sistemi ve ek modüllerinin kurulmasında, yürütülmesinde ve belgelendirilmesinde sektör temsilcilerine yardımcı olarak, kalite bilincinin artması ve yaygınlaşmasını sağlamaktadır. Yurtdışı menşeili belgelendirme ve denetim temsil ve yetkilerinin yanı sıra, Türkiye ve dünyadan pek çok kuruluşu içine alan ve hizmet kalemlerinin tamamını kapsayan uluslararası bir partnership networküne sahiptir. Bununla beraber geniş ve deneyimli kadrosunun getirdiği güçle, uzmanlık alanı ve yetkisi dahilinde yer alan; ürün, hizmet, sistem, sınai haklar ve diğer pek çok konuda belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri vermekte ve bu sayede müşterilerine güvenilir ve bütünleşik çözümleri tek adresten sunabilmektedir.

Tüm bu faaliyet alanlarında bölgesinin en etkin ve saygın kurumlarından biri olarak anılmaktan kıvanç duyan INTERCERT, bu profilin getirdiği sorumluluk ve misyonu gerçekleştirmek adına; portföyü ve deneyiminden gelen güçle yalnızca müşterilerine değil, tüm sektöre ilerleme ve çözüm fırsatları sağlayacak çalışmalar yürütmektedir. Bu kapsamda yerli ve yabancı resmi kuruluşlar ve otorite gruplar ile işbirlikleri ve projelere imza atan kurum; bilginin paylaşımı, teknoloji transferi, sektörel etiğin tayini ve farkındalığın yayılmasını sağlayarak, bölgesel kalkınma ve gelişime katkıda bulunmayı görev addetmektedir.

Sektörler

Hizmetler

Başdenetçi Eğitimi, CE Belgesi, Helal Gıda Belgesi, ISO 9001, marka patent, Pazarlama Eğitimi, tse belgesi, Yönetim Sistemleri

İletişim

Telefon: 0 222 2221212
Faks: 0 222 2221212
Mobil: 0 532 7885021

Hemen Ara »

Adres

Organize Sanayi Bölgesi İş Ticaret Merkezi No:3 Pk: 26110 Eskişehir
Odunpazarı / Eskişehir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00