Hk Müzik Ses Işık Ve Görüntü Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti

Hakkımızda

PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ
Profesyonel Ses Sistemleri kapsamında net, anlaşılabilir ve aynı zamanda güçlü ses sağlamak için hoparlör, amfi, mixing konsolları, prosesör, mikrofon ve kulaklıklardan oluşan üstün teknolojili ekipmanlar, projeye özel mühendislik çalışmaları ve teknik kurulum prosedürlerine bağlı olarak çalışmaktadır.

PROFESYONEL SAHNE AYDINLATMA VE IŞIK SİSTEMLERİ
Profesyonel Sahne Aydınlatma ve Sahne Efektleri, çok sayıda robot ışık, moving head, spot, ışık kontrol masası, dimmer, dmx spliter, takip spotu ve sis makinesinden oluşmaktadır.

GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ
Görsel sistemler, görsel iletişim araçları uygulanması gerektiren çeşitli alanlarda kullanılan ve video data projeksiyon sistemleri, LED ekran teknolojileri, videowall, görsel sunum sistemleri ve tamamlayıcı ekipmanları içeren geniş çaplı ekran teknolojilerini kapsamaktadır.

KONFERANS VE SİMULTANE TERCÜME SİSTEMLERİ
Konferans ve simultane tercüme sistemleri; güvenilir, esnek ve anlık çözümler için özel tasarım kablolu/kablosuz iletişim teknolojilerinin kullanılmasıyla küçük toplantı salonlarından büyük konferans salonlarına kadar birçok alanda kullanılır.

BAKIM, ONARIM VE GARANTI
Gelecek Güven Gerektirir!
33 yıllık birikimi, Türk Standartlar Enstitüsü onayı ile HK MÜZİK, satış sonrası servis, bakım ve onarım hizmetleri ile müşteri memnuniyetini garantiliyor.

Sektörler

Hizmetler

görüntü, işik, konferans, satış, servis, ses, sistemleri, teknik

İletişim

Telefon: 0 252 6925544
Faks: 0 252 6925533
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Hürriyet Mahallesi,102c, 48770
Dalaman / Muğla

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00