Global Boyut Elk. San. Tic. Paz. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Global Boyut Enerji olarak elektrik enerjisini yeterli, sürekli, çevreye uyumlu ve düşük maliyetli olarak müşterilerimizin kullanımına sunmakta ve tüm faaliyetleri, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından denetlenmektedir.

Global Boyut Enerji, her alanda faaliyet gösteren serbest tüketicinin elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla tamamı yerli sermaye ile kurulmuştur.

Daima başarı ve kalite yolunu seçen, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen, önce insan ve çevre anlayışı ile ilerleyen Global Boyut Enerji, müşteri odaklı olarak gelişen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlarına hız vererek her geçen gün büyüyen yapısı ile ülke insanına ve ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir.

Global Boyut Enerji olarak önceliğimiz ‘’ Sorumlu işletmecilik’’ anlayışıdır.

Elektrikbayiligi.net Elektrik Bayiliği arayan girişimcilere ve işini büyütmek isteyen yatırımcılara Zorlu elektrik&Global Boyut işbirliği ile elektrik & enerji bayiliği vermektedir.www.elektrikbayiligi.net

Sektörler

Hizmetler

Elektrik Bayiliği, İndirimli Elektrik, elektrik satış bayiliği, elektrik bayilik verenfirmalar, Ucuz Elektrik, Zorlu Elektrik, Global Boyut, elektrik satış bayiliği

İletişim

Telefon: 0 322 3633637
Faks:
Mobil: 0 538 6505819

Hemen Ara »

Adres

Çınarlı Mah. Atatürk Cad. Arabacıoğlu İş Mrk. Kat:4 No:10
Seyhan / Adana

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00