Franke Servis İzmir

Hakkımızda

Franke servis izmir,merkez servis olarak üstün deneyim ve tecrübemizle tüm İzmir genelinde; 344 2002 hattımız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak sizlerin hizmetin de. Bu nedenle de artık Franke Servis İzmir arayışı içerisin de kalmadan tek bir hat üzerinden var olan tüm arayışlarını bitmeniz ve ihtiyacınız olan desteği alarak, sorunsuz bir biçim de teknik destek ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkün durumda. Üstelik, bizimle iletişime geçmeniz halinde Franke Servis İzmir, ekiplerimiz özel olarak sizlerle ilgilenecek olup 1 yıl garantili olarak işçilik ve yedek parça değişimi başta olmak üzere, her türlü teknik ihtiyaçlarınız adına hizmet sunacaktır. Bu sayede, var olan sorunlarınıza karşı rahat bir biçim de çözüm bulmanız ve sorunsuz bir biçimde beyaz eşyalarınızı kullanmaya devam etmeniz mümkün durumda olacak.
Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır. Franke marka tüm eşyalarınız ile herhangi bir endişeniz, düşünce ya da öneri ya da servis kaydı için bize doğrudan ulaşabilirsiniz, 0232 -344 2002 veya www.merkezservisizmir.com veya [email protected] Sizden haber bekliyoruz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ;

» Alsancak Franke Servisi
» Balçova Franke Servisi
» Bayraklı Franke Servisi
» Bornova Franke Servisi
» Buca Franke Servisi
» Çeşme Franke Servisi
» Çiğli Franke Servisi
» Gaziemir Franke Servisi
» Güzelbahçe Franke Servisi
» Karabağlar Franke Servisi
» Karşıyaka Franke Servisi
» Kemalpaşa Franke Servisi
» Konak Franke Servisi
» Menderes Franke Servisi
» Menemen Franke Servisi
» Narlıdere Franke Servisi
» Seferihisar Franke Servisi
» Torbalı Franke Servisi
» Urla Franke Servisi

Sektörler

Hizmetler

domınox servisi, franke merkez servis, franke servis, franke servis izmir, franke teknik servis, izmir franke servisi, karşıyaka franke servisi, mavişehir franke servisi

İletişim

Telefon: 0 232 3442002
Faks:
Mobil: 0 530 9446900

Hemen Ara »

Adres

273 Sk. No:3c Bayraklı
Bayraklı / İzmir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00