Eximwell Livestock Canlı Hayvan Tedarik Ve Lojistik Hizmetleri

Hakkımızda

Eximwell dünyanın en büyük canlı hayvan ihracatçıları ile koordineli bir şekilde, teknolojik olarak en ileri canlı hayvan taşıma filosunun imkanlarıyla Uruguay, Avustralya, Brezilya, Irlanda ve Avrupa'daki ithalata uygun olarak belirlenmiş ülkelerden Türkiye’ye canlı büyükbaş hayvan tedarik etmektedir.


Eximwell Türkiye’de artmakta olan ve gittikçe daha da çok lüx tüketime giren, protein talebinin daha ekonomik bir şekilde karşılanması adına canlı sığır, tahıl, hayvan yemi ve diğer katma değerli ürünlerin Türkiye’deki tüketicilere temininde tedarikçilerini kullanarak, nakliye dahil olarak ve en yüksek kaliteyle hizmet vermektedir

Avrupa’da Almanya, İtalya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Hırvatistan, Litvanya başta olmak üzere Avrupa genelinde damızlık ve Uruguay, Brezilya’dan Besilik ve Kasaplık Canlı hayvan taşımacılık hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel uzmanlığımız, tecrübemiz ve marketteki 25 yıllık deneyimimiz sayesinde birçok müşterimizle uzun vadeli sözleşmeler ile çalışmakta ve onların bu güvenlerine, işimize gösterdiğimiz ciddiyet ve özenle layık olmaktayız. Avrupa Birliğinde ve Tüm Dünya’da hayvanların en uygun standartlarda taşınmasına uygun bir filomuz bulunmaktadır.

Firmamız Eximwell, Acenteliğini yaptığı AVI-BOX canlı hayvan havayolu taşıma ekipmanları ile Sığır, kuzu, at, köpek, kedi, deve kuşu ve egzotik hayvanların hava yoluyla güvenli olarak nakliyesi için, uluslararası Hava Yolu normlarına ve IATA kurallarına uygun olarak imal edilmiş tek kullanımlık veya iade edilebilir kasa ve kafeslerden oluşan, Havayolu canlı hayvan taşıma ekipmanlarını, havayolu nakliye ücretleri dahil komple bir hizmet olarak sunmaktadır.

Sektörler

Hizmetler

livestock, canlı hayvan ithalatı, canlı hayvan havayolu lojistik, canlı hayvan kara taşıma, canlı hayvan yurtdışı tedarik, canlı hayvan havayolu charter, canlı hayvan gemi acenteliği, livestock gemi acenteliği

İletişim

Telefon: 0 232 3629779
Faks: 0 232 3629779
Mobil: 0 543 8986312

Hemen Ara »

Adres

1771 Sokak No 28 Bostanlı Karşıyaka İzmir Türkiye
Karşıyaka / İzmir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00