Esertifika Online Eğitimler - Ennova A.ş.

Hakkımızda

Enerji, Bilişim, İletişim ve Teknolojileri alanında faaliyet gösteren ENNOVA, Türkiye’de online eğitimin hayatının şekillenmesinde öncü olmak için esertfika markasını yaratmıştır. Sanayi Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Kosgeb gibi bir çok kurumdan destek alarak ilgi alanlarında başarılı faaliyetler yürüten Ennova A.Ş., 2016 Eylül ayı itibariyle ulusal ve uluslararası uzaktan öğrenim konusunda içerik sağlayıcısı konusunda uzman bir çok firmanın online eğitim içeriğini tek bir satış ve sertifikalandırma portalinde hizmete sunmaya başlamıştır.

Gerek kendisini geliştirmek isteyen profesyonel çalışanların gerekse mezuniyet sonrası işveren karşına donanımlı bir şekilde çıkmak isteyen öğrencilerin gerekse bilgilerini yenileme isteyen kişisel ve profrsyonel gelişime önem veren bireylerin tüm konulardaki eğitim ihtiyacını zaman, mekan ve platform bağımsız olarak esertifika tek bir platform üzerinde sunmayı hedeflemiştir.

Sektörler

Hizmetler

esertifika, e sertifika, online eğitim, uzaktan eğitim, sertifikalı eğitim, kişisel gelişim, profesyonel gelişim, kariyer eğitim

İletişim

Telefon: 0 850 2077090
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesi Doğuş Caddesi Depark Alfa Binası No: 207/z Buca İzmir
Buca / İzmir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00