Dt Transfer

Hakkımızda

DT Transfer, Doğru Tur ve Kıraç Turizm ortaklığı ile kurulmuştur, Firmamız yılların verdiği deneyim ile teknojiden maksimum faydalanmaktadır. Kongre ve Organizasyon Transfer hizmeti de sunmaktayız. Şimdilik İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Alanya, Isparta, Adana, Hatay 'da 7/24 faaliyet göstermekteyiz. Sektöre iddialı araçları ile hızlı bir giriş yapan firmamız özellikle havaalanı taşımacılığı Kongre ve organizasyon konusunda Antalya bölgesinde aranan isimler arasındadır. Taşımacılık konusunda her gecen gün büyümekte olan firmamız kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.

Belgeli, Konforlu ve Temiz Araçlar

Koltuk Ferdi Kaza Sigortası ile Araçtaki Bütün Misafirlerimiz sigortalıdır.

7/24 Hizmet ve Ulaşılabilirlik

Uygun Fiyat

Online Satış ya da Yerinde Ödeme

Kolay Rezervasyon

Adresten Adrese Hizmet

Uçağın Rötar Yapması Halinde Ek Bir ücret talebi yok

Deneyimli Şoförler

Vizyon & Misyon
Sektörde adı kısa zaman içerisinde duyulan ender kuruluşlardan olan firmamız bünyesinde barındırdığı Ekonomik ve Vip araçları ile sizlere hizmet vermektedir. Antalya ve çevresindeki ilçelere Vip taşımacılık ile katkıda bulunan şirketimiz birçok kuruluş ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. DT Transfer Özellikle havaalanı transferi konusunda Antalya ve Çevresinde liderdir. Firmamızın bünyesindeki mevcut araçlar içerisinde yaz kış günlük gazete, dergi bulundurmaktadır. VIP minibüslerimizde siyah camlar, buzdolabı mevcuttur. 14 +1 / 16 + 1 / 19+1 / 29+1 / 46+1 / 52+1 araçlarımız mevcuttur. Şoförlerimiz daima iyi giyimli, bakımlı, üst düzey yol bilgisi olan ve içindeki müşterileri rahatsız edebilecek en ufak hatada bulunmayan özenle seçilmişmiş kişilerdir. Siz misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için firmamızın kalitesini en üst seviyede kullanmaktayız. Bizim için her misafirimiz değerlidir.

Sektörler

Hizmetler

antalya airport transfer, antalya havaalanı transfer, antalya havaliamnı transfer, antalya transfer, dt transfer, en uygun havalimanı transfer, flughafen antalya transfer, özel transfer antalya

İletişim

Telefon: 2 242 5226076
Faks: 0 242 5226081
Mobil: 0 532 6030031

Hemen Ara »

Adres

Cikcilli Mah. Azakoğlu Cad. No:25/4
/ Antalya

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00