Dr.bio Dövme Silme Kremi

Hakkımızda

DÖVME SİLME KREMİ:
Dövme silme kremi; içeriğinde bulunan maddelerin Cilt altında bulunan Dövme mürekkebini yumuşatarak cilt tarafından deri üstüne atılmasını sağlayan dövmeyi kesin olarak çıkaran krem bileşenidir. Teknik bilgi için ürün sitesi: dovmekremi.net

PTT Kapıda Ödemeli sipariş için arayınız

Makine ile El ile yapılan Kalıcı Dövmeleri yakmadan yara yapmadan çıkarmak için kullanılmaktadır.

Krem günde iki kez cilt tarafından emilene kadar uygulanır günde iki kez uygulanması ile cildin dövme olan bölgesi yumuşatılır, uygulama sırasında yumuşayan formu bozulan dövme günler içerisinde soluklaşarak cillten atılır, geriye her hangi bir pigment kalmaz.

Ancak; Dövme Silme kremi ile ya da diğer yöntemler ile Dövme yaptırırken oluşan küçük iğne izleri yakından dikkatli bakıldığında belli olabilir.

Garantili bir ürün olduğunu ve Tüketici Kanununda yazan şartlar Gereğince 30 Gün içerisinde Sebep göstermeksizin İade hakkınız olduğunu unutmayınız.
Tüm ürünlerde olduğu gibi Dövme Kreminde de Tüketici Kanunu nun Hükümleri geçerlidir.

İÇERİĞİ:
% 1,5 Borax % 18 Trichloroacetic Acid, % 0,8 Kristalize Ctric Acid, % 2 Vitamin E, Vitamin C, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil, Milk, perfume, İhtiva Eder..

Dövme silme kremini kullanıken 21 gün kullanmak gerektiğini, Kullanıma ara verilir ise yumuşayan mürekkebin eski halini alabileceğini lütfen unutmayınız.

TİCARİ TAKDİM VE AMBALAJ ŞEKLİ : 100 ml lik Kapaklı Ambalajında Satışa sunulmuştur. Temizleme Bezleri ve Kullanma Kılavuzu Ambalaj İçerisindedir.

KULLANIMI: Kremi Kullanmadan önce Dövme olan bölge Sıcak su ile yumuşatılır, ya da Sıcak su ile ıslatılmış havlu ile cilt yumuşatılır, en az altı saat ara ile Günde iki kez Dövmeli alanı tamamen kapatacak kadar sürülür ve cilt Tarafından Emilene kadar bölgeye masaj yapılır. sonrasında durulanır

Sektörler

Hizmetler

dövme çıkarma kremi, dövme kremi, dövme silen krem, dövme silme kremi

İletişim

Telefon: 0 543 8070151
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Grafi Plaza No 149 Bilkent Çankaya
Çankaya / Ankara

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00