Dome+partners

Hakkımızda

İstanbul-Türkiye merkezli DOME+PARTNERS, mimari yapılardan büyük ölçekli kentsel tasarımlara, eksiksiz planlanmış projeler geliştirmeye odaklanan bir mimarlık ofisidir. Murat Yılmaz tarafından 1997 yılında kurulan DOME+PARTNERS, uyumlu ve esnek yapısıyla farklı yaklaşımlara açık bir sistem yaratma vizyonunu benimsemiştir.

DOME+PARTNERS’da fikir aşamasından iş teslimine kadarki süreçte, küresel tasarım firmalarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, farklı disiplinler tek bir çatı altında toplanmıştır. Kurum içi çalışan ekibimiz; yapı, makina ve elektrik mühendislerini, peyzaj mimarları ve iç mimarları, dış cephe danışmanlarını ve LEED uzmanlarını kapsayan 50 kişiden oluşmaktadır. Yıllar boyunca küresel iş ortakları ile birlikte çalışmanın getirdiği deneyim, ekibimize yerel ve uluslararası yöntemler arasındaki süreçleri iyileştirmek ve düzene sokmak konusunda yardımcı olmuştur.İstanbul'un, Akdeniz ve Orta Doğu bölgesinde proje tasarımı ve tesliminde lider bir merkez olma yolunda ilerlemekte olduğunu düşünmekteyiz. Tasarım ekibimiz devamlı olarak İstanbul'un hızla değişen çehresinden ilham almakta, yeni şeyler öğrenmekte ve bu bağlamda gelecek için akıllı, uyumlu, sorumlu, yaşanabilir ve büyük projelere imza atmak amacındadır. Bu ortam, her problem için geliştirdiğimiz adapte edilebilir yaklaşımı tetiklerken aynı zamanda mevcut bağlamdaki olumlu yanları da korumamızı sağlar.

DOME+PARTNERS olarak sınırları aşmak adına farklı gruplara ve kültürlere ulaşmaya her zaman açığız. Her projenin yeni bir başlangıç olduğuna ve daha iyi kalitede çözümlere ulaşmak için yeni fırsatlar doğurduğuna inanıyoruz.

Sektörler

Hizmetler

dome, gayrimenkul, inşaat, LEED, mimar, mimarlık, Partners, Yeşil Bina

İletişim

Telefon: 0 212 2763890
Faks: 0 212 2763889
Mobil: 0 544 453 1836

Hemen Ara »

Adres

Sütlüce Mah., Karaağaç Cad. Karaağaç İş Merkezi No: 118, 34445, Sütlüce, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye
Beyoğlu / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00