Dna İş Sağlığı Ve İş Güvenliği Hizmetleri

Hakkımızda

Biz Kimiz?

İŞ DÜNYANIZDA, ORGANİZASYONUNUZUN GÜVENLİ YAŞAM KOÇU Mottosu ile yola çıkan, hizmet ettiği kuruluşların iş sürekliliğini temel amaç olarak belirleyen DNA, kuruluşunuzun işletme yaşam kültürüne Sağlık ve Güvenlik kavramları ile gelişim desteği sunmayı arzu eder.

Kuruluş kültüründe yenilikçi firiklerin başarılı olması, organizasyonun DNA’sının muayene edilip iyileştirilmesi ile mümkündür. Bu vesile ile DNA’nın Sürdürülebilirlik Çözümlerini takdim etmekten gurur duyarız.

Kurum ve Hizmet Profili

DNA, Sunduğu istisnai hizmetler ile müşterileri için fark yaratacak katma değerli sonuçlar elde etmektedir. DNA, hizmet ettiği tüm projelerinde iş sürekliliğinin desteklenebilmesi için yönetsel korunma kalkanları tesis edilmesini sağlar.

DNA, endüstrinin tüm dallarında faaliyet gösterebilecek meslek dallarını barındıran geniş tabana yayılı bir ekibe sahiptir. Akademisyen, hukukçu, mühendis, tıp hekimleri, sağlık çalışanları, iktisadi ve idari bilim uzmanları ve yönetim sistemleri uzmanları ile Ulusal ve Uluslararası güvenilirlik kuruluşlarıyla yapmış olduğu prensip anlaşmalarının desteği ile Lokal Problemlere Global Çözümler Üretmektedir.

Sektörler

Hizmetler

antalya osgb, dna, DNA OSGB, İlkyardım Merkezi, iş güvenliği, isg, osgb, sağlık personeli

İletişim

Telefon: 0 242 2471474
Faks: 0 242 2471473
Mobil: 0 850 2241777

Hemen Ara »

Adres

Kızılsaray Mahallesi 64 Sokak No:15
Muratpaşa / Antalya

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00