Dalaman Rent A Car

Hakkımızda

Dalaman da Araç kiralama hizmeti veren Smile car Rental Hizmetine Tüm hızı ile devam ediyor
Dalaman araç kilaralama konusunda hizmet veren, Smile rent a car, Konusunda uzman kadro ve kaliteli araç filosu ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için her zaman ki yerinde, yani Dalaman da hizmetine tüm hızı ile devam ediyor.

dalaman rent a car güçlü filosu ile gerek yerli turist, gerekse yabancı turistlere en iyi hizmeti vermek için 2010 yılı şubat ayından beri dalaman hava limanında araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Uygun fiyat garantisi sunan, kurumsallaşmanın başlangıç aşamasını yaşayan firma, Dalaman hava limanına 1-2 dakika mesafededir.

Aracınızı hiç düşünmeyin, siz sadece uçak biletinizi alın ve Dalaman rent a car hizmeti veren firmamıza rezarvasyon yapın.. Gözünüz kapalı günün 24 saati hizmet veren kadromuz ile araç kiralama konusunda hiç tatmadığınız samimi hizmeti fark edip uzun yıllar çalışmak isteyeceksiniz.


Dalaman araç kiralamanın yapacağı birçok kampanyayı web sitemizden ücretsiz olarak takip edebilirsiniz

Sektörler

Hizmetler

araba kiralama dalaman, araç kiralama dalaman, Dalaman Araba Kiralama, Dalaman Araç Kiralama, Dalaman Oto Kiralama, Dalaman rent a car, oto kiralama dalaman, rent a car dalaman

İletişim

Telefon: 0 666 6666666
Faks:
Mobil: 0 530 8494595

Hemen Ara »

Adres

Karaçalı Mah. Muhtar Akbekir Cad 9-4
Dalaman / Muğla

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00