Coşkun Gemi Söküm

Hakkımızda

coşkun gemi söküm Türkiyenin tek Gemi Söküm Bölgesi olan İzmir Aliağa`da sektöre hizmet etmektedir. Genç, dinamik ve alanında uzmanlaşmış kadro tarafından kurulmuş bir iştirak olan Gemi Pazarı yılların deneyimi, bilgisi, eğitimi ve tecrübesi ile sizlere hem hizmet etmekten hem de danışmanlık yapmaktan mutluluk duyacaktır.


Sektörle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden ve aktif katılımcı olan Gemi Pazarı sektörel ürünleri geri dönüşüm çerçevesinde sizlerin tercihine sunarak milli sermayeye katkıda da bulunmaktadır.


Gemi Pazarı başlıca gemi söküm sanayi, gemi inşaa ve benzeri alanlara yeni ve ikinci el malzeme temini (çapa, zincir, flika, gemi aksesuarları, makina ve elemanları vb.) her türlü geri dönüştürülebilir metal alım satım işleri, ithalat, ihracat, konularında faaliyet göstermektedir.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile devamlı kendi pazarına kaliteli ürünler sunma çabası içerisinde olan Gemi Pazarı her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek sizlerle ticaretin ve dostluğun birlikte pekişmesini amaçlamaktadır.

Sektörler

Hizmetler

gemi, zinciri, zincir, çapası, çapaları, hall, çapa, spek, tipleri, sintine, seperatörü, alfa, laval, seperatör, plakalı, eşanjör, tik, ağacı, maun, aksesuarları, marin, jeneratör, tonoz, bağlama, trol, ağları, mal

İletişim

Telefon: 0 507 2875373
Faks: 0 232 6182125
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

gemi söküm sanayi sitesi 114 nolu parsel izmir/aliağa
Aliağa / İzmir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00