Corpline Global Solutions

Hakkımızda

CorpLine Global Solutions

Küresel çözümler, küresel başarı. CorpLine Global Solutions ekibi, hızlı ve yenilikci çözümleri, proje odaklı iş planları ve mükemmelliyetci çalışma prensipleriyle 2013 ilk çeyreğinden itibaren hizmet vermektedir. Her zaman dinamik çalışmayı öncelik belirlemiş olan CorpLine Global, gerek Türkiye pazarında, gerekse internet tabanlı yurtdışı lokasyonlu çalışmalarında sektörlere getirdiği yeni kavramlar ve çözüm türleriyle daima bir adım daha ilerisine yol almaya devam ediyor. Misyonumuz olarak belirlediğimiz ''institutionalize'' kavramından yola çıkarak, Dünya genelindeki ticaretin temel şeklinin ürün değil, marka olduğuna inanıyoruz.

Bizi ve müşterilerimizi daima ayrıcalıklı kılan ''mükemmel görünümü'' koruyarak küresel vizyonda çözümler üretmek için durmaksızın çalışıyoruz... Ekibimizle birlikte, Avrupa ve Amerika pazarlarındaki gelişmeleri sürekli takip ediyor, tüm çözümlerimizi en son trendler ve teknolojiler üzerine üretiyoruz. Geliştirmekte olduğumuz çözümlerimizle gurur duyuyoruz! CorpLine Global Solutions, Dynamic ve kurumsal çözümleri ile daima yanınızda!

CorpLine'ın küresel çözümleri, gerek firmanızın, gerekse proje odağındaki kapsamın her zaman için potansiyel bir güç olduğu kavramını benimser ve daima ilerisini hedefler. Hiçbir zaman duraksamadan, yenilikci ve lider çözümler üretmeye, içinizdeki gücü serbest bırakmak için kurumsallaştırma çözümlerine yoğunlaşmaya devam ediyoruz...​

Sektörler

Hizmetler

android uygulama, broşür, ios uygulama, kartvizit, mail sistemleri, mobil uygulama, web site tasarım, web tasarım

İletişim

Telefon: 0 850 3041967
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Meşrutiyet Mahallesi, Şair Nigar Sokak No:34 Kat:2 34363 Osmanbey/istanbul/türkiye
Şişli / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00