Çare İlaçlama | İstanbul Böcek İlaçlama

Hakkımızda

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine hep öncelik vermiş olmanın yanı sıra, personel eğitim seminerleri vererek de yine kendi sektörüne öncülük etmiştir.

Ayrıca Çare ilaçlama HACCP kontrol ve ISO kalite kontrol sistemlerine raporlama ve hijyen konularında gerekli olan donanım ve bu konularda yeterli deneyime sahiptir.

Vizyonumuz;

Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek,
Sadece haşereleri imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak,
Çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak,
Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

Misyonumuz;

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

Firmamızı tercih eden bireysel ve ticari müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonrada hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimizden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Sektörler

Hizmetler

böcek ilaçlama, istanbul böcek ilaçlama, böcek ilaçlama firması, ilaçlama firması, pire ilaçlama, fare ilaçlama, haşere ilaçlama, ilaçlama firmaları

İletişim

Telefon: 0 212 6541857
Faks:
Mobil: 0 506 6543751

Hemen Ara »

Adres

Fetih Cadcesi Okul Sokak No1 D:7 şirinevler / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00