Can Otopark Ve Yol Çizgisi

Hakkımızda

Yıllardır sektörde hizmet verdiğimiz ve uzmanlaştığımız boya dekorasyon hizmetlerimiz yanı sıra artık otopark çizgisi, yol çizgisi, iş sahalarındaki uyarı ve ikaz sistemleri ve çizgileri hizmetini de yürütmekteyiz.

Can Otopark ve Yol Çizgisi olarak yaptığımız işler:

Tek kompenantlı yol çizgisi, çift kompenantlı yol çizgisi, yol ve otopark çizgileri, duvar ve kolon şeritleri, duvar zebra veya ofset taramaları, hız kesiciler, iş sahaları - fabrikalar, kolon numaralandırma, kolon ve duvar taramaları, engelli işaretleri, spor sahaları, yaya geçitleri, yönlendirme okları ve epoksi zemin kaplama, beton silimi ve beton parlatma hizmetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmekteyiz.

Yeni iş güvenliği yasası nedeniyle yapılması mecburi olan; forklift yolu, yaya yolu, çıkış ikazları (exit çıkışlar) gibi çeşitli uyarı levhalarını ve trafik ikaz tabelalarının da yapımını ve uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.

Bizi fabrikalar için, basketbol sahaları, voleybol sahaları, helikopter pisti, havaalanı, otopark, çocuk oyun parkları ve çeşitli kamusal alanlarda yapılması gereken çizgi ve uyarı sistemleri için arayabilirsiniz.


Can Otopark ve Yol Çizgisi olarak sektörde kazandığımız deneyim ve birikimlerle müşterilerimize başarılı uygulamalar ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Günümüz teknolojisi araçları ve kaliteli malzemeleri ile uzun süre dayanıklı ve yıpranmayan çalışmalar yapmaktayız. Estetik ve şık tasarımlar ile her zaman kendi çizgisini yansıtan firmamız bu alanda yetiştirdiği elemanlar ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Sektörler

Hizmetler

otopark çizgisi yapan firmalar, otopark yol çizgisi, fabrika yol çizgileri, otopark çizgisi, yol çizgisi, beton parlatma, forklift yolu, epoksi zemin kaplama

İletişim

Telefon: 0 530 35356515
Faks:
Mobil: 0 530 35356515

Hemen Ara »

Adres

Yazır Mah. Sultan Sokak 15, 42250 Selçuklu / Konya
Selçuklu / Konya

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00