Çağdaş Eğitim Danışmanlık A.ş.

Hakkımızda

Çağdaş Eğitim Danışmanlık 1984 yılında faaliyete başlamış , birçok orta ölçekli ve büyük kuruluşlara hizmet vermektedir.Bünyemizde Eğitim-Danışmanlık ve İnsan Kaynakları departmanları faaliyet göstermektedir.

Çağdaş Egitim firması , zamanın değerini bilen , kendini geliştirmek isteyenlerin buluştuğu Türkiye`nin en büyük kuruluşlarından bir tanesidir.

Geçmiş 20 yılında yalnız müşteri memnuniyetini ortaya koyarak bilimsel , dinamik , yaratıcı ve her konuda yenilikçi adımlarla ilerlemek ilkemiz olmuştur.

Yapılamaz denilen işlerin bile üstesinden gelerek kendimize olan inancımızla Çağdaş firmasını çağdaş çizgide tutmak hedefimiz olmaktadır.

EĞİTİM HİZMETLERİMİZ :

Çeşitli firmalardan ilgililerin birlikte katılabileceği Genel Katılıma Açık programlar ya da işletmenin etüt sonucunda belirlenen gereksinimlerine göre hazırlanan firmaya Özel Eğitimler şeklinde uygulanmaktadır.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ :

Kurumlarda karşılaşılan çeşitli yönetsel sistem gereksinimlerinin ve problemlerin daha bütünsel bir bakış ile incelenerek kalıcı ve etkin çözümler getirmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI HİZMETLERİMİZ :

Kurumların ihtiyaçlarına göre doğru işe , pozisyona göre doğru insan seçme ve yerleştirme hizmetlerimiz.


a) Tüm sektörlerdeki firmalar her kademede profesyonel yönetici ve eleman seçimi yapılıp , özel ilgili eğitim ve birebir danışmanlık hizmeti verilerek , özel testler ve adayın özel evrakları ile birlikte aday raporları önce firmaya ulaştırılır sonra kendileri ile görüştürülür.

GİZLİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ :


Perakendecilik ve Mağazacılık dünyasındaki firmalarda ve bayilerinde çalışanların , müşterilere karşı davranışlarını gizli kamera yardımı ile tespit edip , onların etkin müşteri hizmeti vermeye katkı sağlamalarına yardımcı olmaktır.

Sektörler

Hizmetler

eğitim, danışmanlık, insan, kaynakları, gizli, müşteri, firma, genel, katılıma

İletişim

Telefon: 0 212 2310170
Faks: 0 212 2310171
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Tayyareci cemal sk. no:16 /03 Şişli
Şişli / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00