Biyokent İlaçlama

Hakkımızda

BİYOKENT İLAÇLAMA ve Temizlik Hizmetleri ” Temiz Sağlıklı ve Yaşanılabilir kentler” temasıyla içinde bulunduğumuz çağın ihtiyaçları doğrultusunda, Dünya standartlarında üretilen ürünleri farklı yöntemlerle uygulayıp kaliteyi daha ileri seviyelere taşımaktır.

“Temiz Sağlıklı ve Yaşanılabilir Kentler” İçin sağlıklı çözümler üreten BİYOKENT teknolojinin tüm adımlarını takip ederek yaptığı tüm işleri: TC Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü mevzuatına uygun, TSE Standartlarını taşımakta ISO kalite belgesiyle AB mevzuatına uygun şekilde çalışmaktadır.

Zararlılarla mücadele ve kontrol teknikleri bir halk sağlığı hizmetidir. Zararlılarla yapılacak mücadele oldukça hassas bir iştir. İnsan sağlığına ve çevreye verilecek zararların telafisi olmayacağı için öncelikle kullandığımız ürünleri daha dikkatli ve seçici olmak zorundayız. İşimizde profesyonellik, zararlıları tanımlarken iyi bir araştırmacı ve uygulayıcı kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

Firmamız yaptığı tüm işler de müşteri memnuniyetine önem vererek, öncelikle keşif, çevre ve insan sağlığını koruma hassasiyeti, uygulama ve belgelendirme aşamalarıyla sağlıklı ve ekonomik çözümler sunar.

. Teknolojik yatırımların yanında, organizasyon el yapının Pazar şartları ve müşteri gereklerine en uygun şekilde oluşturulması, personelin bilinçli ve eğitimli olması, proses yaklaşımının benimsenmesi ve uygulanması, sınırlı kaynakların optimum kullanılması kısacası; rekabet aracı olarak; Toplam Kalite Yönetimi Yaklaşımı ve bilgiye yatırım yapılması kaçınılmazdır. Bu zorlu yolda BİYOKENT İLAÇLAMA ve TEMİZLİK HİZMETİNİ; DÜRÜSTLÜK, SÜREKLİLİK, PROFESYONELLİK ve TECRÜBE gibi özelliklerimiz ile sunmaktayız.

Sektörler

Hizmetler

malatya ilaçlama, malatya böcek ilaçlama, malatya hamam böceği ilaçlama, malatya akrep ilaçlama, malatya kene ilaçlama, malatya pire ilaçlama, malatya kara sine ilaçlama, malatya haşere ilaçlama

İletişim

Telefon: 2 422 3264030
Faks: 3264030
Mobil: 8432344

Hemen Ara »

Adres

Halfettin Mah.avukat Sok Miraç İş Merkezi Kat:5 No:4/60 Battalgazi/malatya
Battalgazi / Malatya

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00