Balkan Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.

Hakkımızda

BALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, süreç boyunca iş ahlak değerlerini ve müşterilerimizle karşılıklı güven çerçevesini hep göz önünde bulundurarak, firmamızda dinamik bir yapı oluşturduk. Bu yapıyla, müşterilerimize en hızlı ve en verimli hizmeti sunuyoruz. İlkemiz her zaman; hizmette kalite ve mutlak müşteri memnuniyetidir.
Sürekli gelişmekte olan teknolojinin getirisindeki değişim ve yeniliğe açık olan BALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ uzman kadrosuyla, sahip olduğu ekipmanlarla zaman mefhumunun öngüncelden yola çıkarak edindiği araçlarla ve tamamen memnuniyete odaklı kurduğu danışman kadrosuyla sektörün önde gelen şirketlerindendir.
Gümrükleme işlemlerinde, evraklarınız bize ulaştığı tarihten itibaren bir iş günü içerisinde sonuçlandırılır.
Müşterilerimizin tüm malları eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilir. İşlemi bitmiş olan evraklar, fatura ve dekontlar ertesi gün kuryelerimiz tarafından ücretsiz ulaştırılır.
Geçici ithalatı yapılan ürünler süresiyle ilgili takipleri veya gerektiğinde ek süre alınmasını, kendi görevleri dahilinde benimsemiş olan BALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ ayni zamanda ithalat öncesi eşyanın siparişe uygunluğu yada ithalat mevzuatı açısından engel oluşturacak bir malzeme olup olmadığına dair yapılacak tespiti kendi görevi olarak görmektedir.
İhracatı olarak ürünlere ait gerekli evraklar ve formların eksiksiz olarak teslim almamız sonrasında yürütülecek tüm işlemler (İhracatçılar Birliği, TSE, Sanayi Odası, Ticaret Odası, Ölçü Ayarlar, İthalatçılar Birliği, gümrük muameleleri ve iş takipleri) BALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ sorumluluğundadır.
Hızlı ve doğru veri akışının sağlanması, daha etkin denetim yöntemlerinin geliştirilmesi ve en önemlisi müşteri memnuniyetinin arttırılması için, ofis içerisinde evrak tanziminden sonra, beyanname yazılımı EDI programı kullanılarak internet ortamında ofisimizde yapılır.
Tüm bu ayrıcalıklarımızdan dolayı, BALKAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak hizmet kalitemizde TEK ve sektörümüzün uzun yıllardan beri önde gelenlerindeniz.

Sektörler

Hizmetler

fuar, gumruk, ihracat, ithalat, Naklihane, sergi, transit, yolcu

İletişim

Telefon: 0 216 5742442
Faks: 0 216 5742443
Mobil: 0 532 7457870

Hemen Ara »

Adres

İnönü Mahallesi Kartal Caddesi No:53/3 Kat:2 34755 Ataşehir/istanbul
Ataşehir / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00