Avel Bilişim Ve Finansal Danişmanlik İç Diş Ticaret Ltd.şti.

Hakkımızda

AVEL BİLİŞİM VE FİNANSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İÇ DIŞ TİC.LTD. ŞTİ. olarak danışmanlık sektöründe yenilikçi yaklaşımlarımızla farklılık yaratıyoruz. Ülke ekonomisine yön veren firmalara danışmanlık destekli bütünleşik çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin hedeflerini kendi hedeflerimiz gibi benimsiyor ve bu hedeflere ulaşmak için onlarla çözüm ortağı oluyoruz. Bunun yanında Projesi olan ancak uygulamada sorunlar yaşayan girişimcilerin yol haritasını hazırlıyor ve Anahtar teslimi Proje Danışmanlığı yapıyoruz.

Bir üretim tesisinin karlılığı doğru bir başlangıç yapmakla başlar. Veriler doğru değerlendirilmeli rekabetin yoğun olduğu bir piyasada karlılık için doğru adımlar atılmalıdır. Bu yönde konusunda uzman ekibimizle birlikte Üretim Tesisi veya işletme kurmakla ilgili fikirleriniz her yönüyle değerlendirilir. Projenizin Sağlam temellere dayalı Profesyonel Fizibiliteleriniz Hazırlanır. Daha şirketi kurmadan önünüzdeki riskler değerlendirilir ve bertaraf edilmesi noktasında etkin çözümler sunulur.


? İşletmenin kurulacağı lokalizasyondaki şartların değerlendirilmesi
? Satış ve pazarlama değerlendirmeleri
? Lojistik
? Finansman
? Personel temini
? Yurt içinden ve yurtdışından Makine - Ekipman ve sarf malzemesi temini
? Yurt içinden ve yurtdışından Hammadde Temini gibi daha birçok önemli konu gerçek piyasa şartlarına göre değerlendirilir ve çıkan sonuca göre yatırımcı en doğru şekilde yönlendirilir.

- Karlı bir işletme kurulması için yatırımcının doğru yönlendirilmesi ana hedefimizidir.
- İşletmenizin kurulumunda bizimle güvende olur daima doğru cevaplar alırsınız.
- Amaca en uygun yatırımları yapar gereksiz maliyetlerden uzak durur işletmenizin geleceğini garanti altına alırsınız.

Sektörler

Hizmetler

anahtar, teslimi, fabrika, işyeri, danışman, danışmanlık, kosgeb, hibe, kredi, proje, ithalat, ihracat, yönetim, çözümleri, yazılım, halkla, ilişkiler, tasarım, hammadde

İletişim

Telefon: 0 342 2411010
Faks: 0 342 2411109
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Burak Mah.trikotajcilar Sitesi Yani 06106 Cad.no:10 27580 şehitkamil / Gaziantep
Şehitkamil / Gaziantep

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00