Atasun Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Atasun Evden Eve Nakliyat
En iyi İzmir Ev Taşıma firması olarak, Atasun ev taşıma firması vardır. Size kaliteli ve hijyenik şehirler arası ev taşıma hizmeti verir. Bundan dolayı sizde kurumsal taşıma firması seçiniz.

Atasun nakliyat, gelişmiş filosu ve uzman kadrosu ile sigortalı, ambalajlı ve marangozlu taşımacılıkta ilk tercihiniz olarak yer almaya devam ediyor. Sektörün niteliklerine sahip ve örnek alınan çalışmalarıyla, müşterilerinin memnuniyetini kazanmakta ve daha iyisini sunabilmek adına sürekli gelişim göstermektedir. Evden eve nakliyat hizmeti, şehirler arası taşımacılık ve asansörlü nakliyat gibi birçok alanda başarısını kanıtlamış ve müşterilerinin taşınması gereken tüm eşya ve yüklerine en iyi değeri göstererek taşınmasını sağlamaktadır. Kurumsal taşımacılıkta hizmet verdiği tüm kurumlara, resmi olarak taşınma sürecini ve değerlerini bildirebilmekte, soru işaretlerine yer vermeden hizmet sunmaktadır.

İzmir merkezli olarak çalışan Atasun Nakliyat, ülkemizdeki tüm şehirlere hizmet götürmekte ve buradan gelecek taleplere profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir. Uygun fiyatları ve deneyimli ekibinin tatmin edici hizmetleriyle, tüm yük ve eşyaların itinalı bir şekilde, garanti kapsamı dahilinde taşınmasını sağlamaktadır. Sektörün köklü kuruluşlarından olarak hem kısa mesafeli taşımacılıkta hem de uzun yollar için uygun araçları filosunda bulundurmasıyla, tüm müşterilerinin taleplerine karşılık verebilecek bir konumda yer almaktadır.

Yeni sektör gelişmelerini yakından takip etmekte ve bunları bünyesine ekleyerek, aranan bir firma olma özelliğini de sürdürmektedir. Nakliyat süresinde güler yüzlü çalışanları ve işini bilen personelleri ile işin her evresinde uzmanlığını sunmakta ve müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına olanca gücü ile çalışmaya devam etmektedir. Değerli eşyalarınız, ağır yükleriniz ve taşınmasını istediğiniz tüm varlıkları, güven ve garanti dahilinde emanet edebileceğiniz bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

Sektörler

Hizmetler

evden eve nakliyat, izmir evden eve nakliyat, izmir ev taşıma, izmir nakliyat, şehirler arası nakliyat, ev taşıma, asansörlü nakliye, nakliyat firmaları

İletişim

Telefon: 0 232 4528288
Faks: 0 232 4528288
Mobil: 0 532 7652521

Hemen Ara »

Adres

Mehmet Akif Cd. No:23 inkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, 35380 Buca Osb/buca/izmir, Türkiye
Buca / İzmir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00