Assist Urfa Car Rental

Hakkımızda

Eskar Turizm olarak Türkiye'nin Lider kiralama firması Assist Car Rental Markasını. ŞANLIURFA'ya getirdik 25 şube ile sektördeki öncülüğünü korumakta olan Assist Car Rental, araç kiralama sektöründe yaptığı yatırımlar ve kurumsal yapılanmasıyla Türkiye`deki lokasyon ağını sürekli genişletmekte olup, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.

Geniş hizmet yelpazesine sahip olan firmamız Assist araç kiralama, filo kiralama, Jeep kiralama, havalimanı-otel transfer hizmeti, VIP minibüs kiralamanın yanında, Şoförlü araç kiralama ve Halfeti Turları,Harran Turları,Atatürk Barajı Göbekli Tepe gibi turistik mekanlara turlarda düzenlemektedir. Ayrıca Urfa Sıra Geceleri Rezervasyonları içinde bizleri arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ŞanlıUrfa Gap havalimanı iç hatlar gelen yolcu Z/54 salonunda bulunan Ofisimizle şanlıurfa'ya gelen tüm misafirlerimize güleyüzlü ve first class hizmet vermekten mutluluk duyarız ve sizleri Şanlıurfa Gap Havalimanı ofisimize bekleriz.

“ Araç Kiralamaya Dair Her Şey “

Şanlıurfa Gap Havalimanında“ Araç Kiralamaya Dair Her Şey “ mottosu ile yola çıkan Assist Araç Kiralama`da ekonomik sınıftan lüks, minibüs, VIP ve limuzin sınıfına kadar ihtiyacınız olan tüm araçları bulabilirsiniz.

Assist Car Rental Şanlıurfa Şubesi

Sektörler

Hizmetler

şanlıurfa rent a car, Şanlıurfa araç kiralama, şanlıurfa oto kiralama, şanlıurfa gap havalimanı, urfa rent a car, urfa araç kiralama

İletişim

Telefon: 0 532 1515811
Faks: 0 532 1515811
Mobil: 0 532 1515811

Hemen Ara »

Adres

Şanlıurfa Gap Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu No;z/57 Karaköprü/şanlıurfa
Merkez / Şanlıurfa

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00